2733
2739
عنوان

اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3828 بازدید | 186 پست
میشه بگید علائم کودکانی ک عدم توحه و تمرکز دارن چی هس؟!ایا در اینده زندگی عادی دارن؟!

ببین من هم با بچه های توجه تمرکز کار میکنم هم اوتیسم هر چند خودم با اوتیسم راحتترم بیشتر دوسشون دارم . هر گروه حتی اگه دو تا مورد رو باهم داشته باشن اگه کاردرمانی برن و والدین پیگیر باشن و کمک حال کاردرمانگر باشن به یقین میگم که کاردرمانی معجزه میکنه بچه ها خیلی پیشرفت میکنن و خیلی موثره فقط هر چی مربی میگه تو خونه باهاش کار کن ناامید و خسته نشو هر چند خیلی سخته خودم کشیدم میدونم و بدون اگه محکم و پیگیر باشی انشالله بچه به ۱۰_۱۲سال برسه خیلی خیلی عوض شده و مثل بقیه میشه . حتی اگه نمره هوش پایین و مرزی باشه تا 15نمره ارتقا پیدا میکنه پس به هیچ عنوان رمز موفقیت رو فراموش نکن فقط تلاش کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ببین من هم با بچه های توجه تمرکز کار میکنم هم اوتیسم هر چند خودم با اوتیسم راحتترم بیشتر دوسشون دارم ...

ممنون ب خدا خیلی نگرانم حتما ب توصیه هاتون گوش میدم

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ب خدا خیلی نگرانم حتما ب توصیه هاتون گوش میدم

الان وقت نگرانی نیست وقت همته وقتی نگران باشی انرژیت کم میشه فقط امیدوار و با صلابت جلو برو 🌺🌺🌺

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
الان وقت نگرانی نیست وقت همته وقتی نگران باشی انرژیت کم میشه فقط امیدوار و با صلابت جلو برو 🌺🌺🌺

حتما ممنون

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
2731
خب با اون علایمی که گفتی بنظرم بیشتر عدم توجه تمرکز اومد مطمئنی اوتیسمه ؟

میشه چن نوع بازی بالا بردن توجه و تمرکز بهم معرفی کنین تو خونه انجام بدم باهاش؟!ممنون

میشه چن نوع بازی بالا بردن توجه و تمرکز بهم معرفی کنین تو خونه انجام بدم باهاش؟!ممنون

عزیزم این کتاب رو تهیه کن .101 بازی برای افزایش توجه و تمرکز  هوش بدو تولد تا 12سالگی نوشته باربارا شر

2740
عزیزم این کتاب رو تهیه کن .101  بازی برای افزایش توجه و تمرکز  هوش بدو تولد تا 12سالگی نوش ...

ممنونم حتما میگیرم

میشه بگید علائم کودکانی ک عدم توحه و تمرکز دارن چی هس؟!ایا در اینده زندگی عادی دارن؟!

عشقم من موردهایی دیدم در واقعیت که مدرسه استثنایی رفتن و الان استاد دانشگاه هستن و حتی بهتر از کودکانی که مدارس عادی رفتن شدن مدارس استثنایی جا بدی نیستن عزیزم ببخشید لازم بود این را بگم من خودم مربی هنر کودکان عادی هستم باور کن حتی تو کودکان عادی هم مشکلاتی وجود داره گاهی مادرهاشون با من دردل میکنن من درکشون میکنم 😊😊😊😊

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم این کتاب رو تهیه کن .101  بازی برای افزایش توجه و تمرکز  هوش بدو تولد تا 12سالگی نوش ...

میمونت جان ایکاش میشد به همه گفت والا مدارس استثنایی بد نیست حتی مهارت هایی که تو این مدارس در سنین بالا به بچه ها یاد میدن خیلی بیشتر از مدارس عادیه 😊😊😊

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عشقم من موردهایی دیدم در واقعیت که مدرسه استثنایی رفتن و الان استاد دانشگاه هستن و حتی بهتر از کودکا ...

اره حرفتون درسته همیشه تو هر موردی استثنا هس ولی کار درمانگر پسرم گف باهاش با بازی درمانی و گفتار درمانی کار میکنیم انشالله خیلی زود جواب میگیریم میگ نگرانیت بیش از حده 😞

اره حرفتون درسته همیشه تو هر موردی استثنا هس ولی کار درمانگر پسرم گف باهاش با بازی درمانی و گفتار در ...

کلا برای ما مدارس استنثایی بد جا افتاده در صورتی که در واقعیت اینگونه نیست شما هم نگرانی از خودت دور کن عزیز باور کن گاهی خدا بهترین ها را برامون از راهی میخاد که شاید به نظر ما خوب نباشه 😊❤🙏

کلا برای ما مدارس استنثایی بد جا افتاده در صورتی که در واقعیت اینگونه نیست شما هم نگرانی از خودت دور ...

مرسی عزیزم لطف داری انشالله خدا برا هممون بهتزینا رو بخاد

2706