2737
2734
عنوان

احساس عیالباری میکنم

485 بازدید | 50 پست

۲۴ سالمه یه بچه زیر ۲ سال دارم باردارم ماه پنجممه احساس میکنم من دیگه هیچوقت روی ازادیو تفریح درست حسابیو جوونی کردنو به خودم رسیدنو نمیبینم درسته فکرم؟

مثلا تو ماشین نشستم یه بچه رو پامه یکی تو شکمم یه اهنگ عاشقونه پخش میشه دلم میخواد باهاش بخونم واسه شوهرم دلبری کنم بی هدف بریم دور دور تصمیم یهویی بگیریم بریم سفر مث قدیما ولی دیگه نمیشه باید بشینپ سر جام تا اخر عمرم وضعیت همینه؟یا اگر که چند سال دیگه باید اینجور بگذره؟

خخخ دوست من ۲۴ سالشه سه تا بچه کوچلو داره 

انقد ب خودش میرسه ، همشم اماده سفر، بیشتر منی ک بچه ندارم و تبلم

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

متاسفانه دیگه روی آزادی رو نمی بینی توی ایران فقط زندگی دونفره نهایت یه بچه اونم ۱۰ سال به بالا 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

دوستاي من هركدوم كه بچه دارن بيشتر به خودشون و زندگيشون ميرسن همش تو اينستا از روزمرگي و فعاليت هاي شادشون عكس ميزارن ماشاالله

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

اینا همش بهونه اس...از چیزی که خدا بهت داده شکرگذار باش....شرایط نازایی و از این دکتر به اون دکتر تو ماشین بشینی و غصه بخوری خوبه؟

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706