2737
2734
عنوان

احساس عیالباری میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 50 پست
اگر اهلش باشی میتونی.بچه هاتم مثل خودت پایه میشن. ما ک اینجوری بودیم. با بچه همه جا میرفتیم. البت ...

اهان این شد الان ببین بعضیا چی جواب میدنا یعنی چی میخواستی بچه نیاری؟مگه من گفتم بیایو منو سرزنش کنید میخوام بدونم اوضاع چجوری پیش میره

واقعا الان این جواب من بود؟من اصلا تصوری نداشتم از اینهمه مسئولیت سنگین

واقعا دیگه از بچه آوری مسئولیتی سنگیتر داریم؟؟تو دیگه الان نباید به خودت فکر کنی فقط به بچه هات فکر کن تا چند سال دیگه که بزرگ بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بعد ازدواج زود باردار شدم سن ۲۲ اونموقع همش مشیمون بودم واسه اون تا سه سالگی بچم هر کی میگفت دومی بیار تو دلم فوشش میدادم الان پسرم ۸ سالش منو شوهرم تازه رها و ازاد شدیم همه جا میگردیم شبا تا صبح بیداریم هیکلمم خیلی خوب شده اما چه کنم پسرم همش میگه خواهر برادر میخوام میخوام خدا بخوات باردار بشم با اینکه خیلی میترسم دوبارا واسه اون حالات

2728

الان نازا بودی بخاطر بچه خون گریه میکردی خوب میشد؟

بچه باعث تنوع زندگی و محکم شدن پایه زندگی میشه 

بعد دوسالگی هم مسعولیتشون کمتره

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
عزیزم پول حلال مشکلاته پول داشته باشی هم بخودت میرسی هم جوونی میکنی هم برای بچه هات مادری میکنی نب ...

من اصلا مادیات واسم مهم نیست همین که یه ماشین داریمو میتونیم بریم بگردیم سفرای داخلی بریم و واسه خرید لباسو خوراکمون عزا نمیگیریم راضیم با اینکه اجاره نشینیمم مشکلی ندارم ولی باز نمیشه کارایی که دوست دارمو بکنم

واقعا دیگه از بچه آوری مسئولیتی سنگیتر داریم؟؟تو دیگه الان نباید به خودت فکر کنی فقط به بچه هات فکر ...

خب همین منم مشکلم اینه که نمیدونم تا چند سال این وضعیت ثلا اگه بدونم ۷ سال دیگه میتونم کارای مورد علاقمو انجام بدم مشکلی ندارم

2740

عزیزم باید بگم احساست کاملا درسته😑😑

منم ۷۷یم و بچه اولم یکسالش بود که متوجه شدم دومی رو باردارم🤦‍♀️

الان دومی یکسالشه

و دیگه هیچی از زندگی نفهمیدم و نمیفهمم... نمیدونمم تا کی...

ناشکری نمیکنم. خداروشکر تنشون سالمه. الحمدالله

اما خب معتقدم اشتباه محضه شیر به شیر😣😣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
پسر من ۱۲سالشه جرئت دومی ندارم مسئولیت بسیار سنگینیه احساس آمادگی اصلا ندارم

منم ندارم یعنی منو شوهرم اصلا حس کمبود بچه نداریم ولی خوب این ۸ سالش شده میگم خدای نکرده برا من و باباش اتفاقی بیوفته خیلی تنها میشه فامیل انچنان با فکری هم نداریم  همش دلداری میدم خدوم نیگم هیکلم بد شد میرم پیکر تراشی

الان نازا بودی بخاطر بچه خون گریه میکردی خوب میشد؟ بچه باعث تنوع زندگی و محکم شدن پایه زندگی میشه&n ...

اخه بچه های ما فوق العاده شیطونن منکه اطرافم ندیدم مسئولیتشون کمتر بشه احساس زندانی شدن دارم

عزیزم باید بگم احساست کاملا درسته😑😑 منم ۷۷یم و بچه اولم یکسالش بود که متوجه شدم دومی رو باردارم🤦 ...

وای شما دوسالم کوچیکتر از منی ولی بچه های خالم فاصلشون مث بچه های شماس خیییلی واسه هم همبازیه خوبین ولی خب تا ۴ سال خوابو خوراک نداشت

اخه بچه های ما فوق العاده شیطونن منکه اطرافم ندیدم مسئولیتشون کمتر بشه احساس زندانی شدن دارم

اسی به نظر تو شرایطط بهتر سه ساله شدن باهم بازی میکنن فکر کن دو قلو بارداری بعد ۵ سالم میزاری مهد به علایقت میرسی کاش منم کسی پیشم بود مادر مادر شوهری پشت هم میاوردم

خب دوست عزیز باید بهش فکر میکردی واقعا در مورد بچه چه تصوری داشتی که الان میگی تصوری نداشتم از مسیولیت؟

اگر با برنامه از پیش تعیین شده میاوردی سختی هاش رو میپرسیدی خودت رو توی موقعیت های سخت بچه تجسم میکردی و خودتو آماده میکردی الان به جای ناراحتی داشتی این تصویر زیبا ‌ رو با عشق تعریف میکردی نه ناراحتی

البته حال الانت رو میشه گذاشت پای هورمون های بارداری

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706