2733
2734
عنوان

قهر

160 بازدید | 18 پست

سلام 

دوروز پیش شوهرم خیلی کتکم زد 

دوروزه قهره باهام 

لعنت به من که هنوزم دوسش دارم با این حال 

دلم براش تنگ شده خاک تو سرم 

نمیاد منت کشی 😔😔😔

ازخودم متنفرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😔😔😔🥺🥺🥺

خودمم به شوهرم وابسته ام . ولی چون تو دعوا اون داد و بیداد نمیکنه من بعد دعوا عین شما میشم . ولی عزیزم اون کتکت زده به نظرم نرو سمتش چون عادت بشه بدبخت میسی دور از جون

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
خودمم به شوهرم وابسته ام . ولی چون تو دعوا اون داد و بیداد نمیکنه من بعد دعوا عین شما میشم . ولی عزی ...

عادتش هست کتک میزنه 

بیشتر از خودم بدم میاد که با اینحال بازم براش میمیرم طاقت قهرشو ندارم چون هیچوقت کسی تو زندگیم نبوده جز اون 

عادتش هست کتک میزنه  بیشتر از خودم بدم میاد که با اینحال بازم براش میمیرم طاقت قهرشو ندارم چون ...

عزیزن خودتو سرزنش نکن چون تو ادم پاکی هستی زن خوبی هستی تنها هستی غیر از شوهرت کیو میخوای داشته باشی که همه زندگیت باشه . کار اون اشتباهه نه شما .

خودتو سرزنش نکن .

سعی کن کاری کنی نزنه . بهش بگو حسم بهت کم میشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

عزیزم‌منم امروز فهمیدم شوهرم واقعا معتاده ولی وسط گریه هام و ضجه هام بازم دوسش داشتم میخواستم خودمو بکشم ازینکه هم دوسش دارم وهمینکه اعتیادش برام سنگینه

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
درکت میکنم چون همین هم برام پیش اومده خیلی درد داره 🥺😔

چراخدا کل بدن زنارو قلب آفریده؟؟قلب اصلی میشکنه خورد میشه ولی باتمام وجودت دوسش داری،انگارازجای دبگه ی بدنت قلبای دیگه میان بیرون شروع به تپیدن میکنن   

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
2706