2733
2734

بعدشم شاید اینجوری میگه ک به خودت برسی هرچیزی راه حلی داره تو تو اوج جوونی هستی جوونی هم زیبایی داره هرروز ارایش کن  عطر بزن نگو نمیده ندارم اگه یه تیکه طلا داری بفروش واسه خودت خرج کن ببین تغییر میکنه یا ن یه حرکتی کن ک اینقدر زجر نکشی ....قد و وزنتو میگی اگ دوست داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعدشم شاید اینجوری میگه ک به خودت برسی هرچیزی راه حلی داره تو تو اوج جوونی هستی جوونی هم زیبایی داره ...

ابجی وزنم ۵۹ ۱۷۶ قد درازم واقعا پایین تنه م کلا موهای زمخت داره با س ن حتی پاهامم بزرگه صورتمم پر خاله

ابجی وزنم ۵۹ ۱۷۶ قد درازم واقعا پایین تنه م کلا موهای زمخت داره با س ن حتی پاهامم بزرگه صورتمم پر خا ...

به خودت برس عزیزم کمتر مردی زن شلخته دوست داره. 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
ابجی وزنم ۵۹ ۱۷۶ قد درازم واقعا پایین تنه م کلا موهای زمخت داره با س ن حتی پاهامم بزرگه صورتمم پر خا ...

قدت که خوبه مدلینگا بین ۱۷۱ تا ۱۷۶ و وزنشونم ۵۸ تا ۶۲ موهای زمختم که همه دارن به خاطر تیغ زدن زیاد معلومه به خودت نمیرسی هرروز صبح یدونه سیب زمینی پخته بخور ک چاق تر بشی با عرق یونجه معجزه میکنه  ارایش کن عطر بزن خونرو تمیز کن دوش بگیر لباس شیک بگیر گرون نه ولی لختی پاهاتم با پودر موبر یا همون تیغ مرتب بزن نزار بلند بشه یک ماه ایین کارا رو کنی عادت میکنی میبینی شوهرتم تغییر کرده به خودت احترام بزار ک اونم بهت احترام بزاره فقط ۱۸ سالته هاااا معلومه شوهرتم جوونه خوب دوست داره تو هم خوب باشی دلش ک جایی نمیری درضمن خیلی قد بلند تر از تو دیدم خیلی هم خوب بودن

2740

سلام دوست خوبم.تایپیک های قبلت رو خوندم.واقعاناراحت شدم,خییییییلی هم اعصابم خرد شد از دست شوهرت.فقط خدا میدونه چه عذابی براش در نظر گرفته شده.وقتی اینجور دل یه انسان اونم زنت رو بشکنی,خدا بدجور جواب میده.

حالا چندتا چیز به نظرم رسید که بهت بگم.

اول از همه سعی کن خودت,خودتو دوست داشته باشی و اعتماد به نفس داشته باشی,چون از حرفات معلومه نداری.

دوم اینکه ورزش کن و رژیم بگیر برای اینکه یکم اضافه وزن پیداکنی.مثلا ماکارانی و سیب زمینی آبپز شنیدم خیلی خوبه.یا پودرجوانه گندم رو باشیرقاطی کنی و هرصبح بخوری.

برای مشکل رحمت,به نظرم هرروز صبح یک قاشق عسل و 7عددسیاه دونه رو بخور.یا 7عددسیاهدونه ی خالی,ولی باعسل بهتره.وقتی هرماه مریض میشی,رحم و شکمت رو باروغن سیاهدونه یا زیتون ماساژ بده.

از عطاری یه آلوورا بگیر و صبح و شب به صورت و دستت بزن.روغن بنفشه هم بخر,شبها قبل از خواب به صورتت بزن و صبح بشور.صورتت رو فقط با شامپوبچه بشور,نه صابون.

از همه مهمتر اینه...اینکه سعی کنی رفتارت زنونه تر باشه.خونه ات رو همیشه وقتایی که شوهرت نیست تمیز و مرتب کن.وقتی میاد خونه,لباس تمیز بپوش و یکم آرایش ملایم کن.خیلی قربون صدقه اش برو,چای و میوه رو باعشوه براش بیار.خلاصه تا میتونی ناز و عشوه داشته باش البته با اعتماد به نفس کامل.براش جمله ی های عاشقانه بنویس و بذار تو سینی چای یا هرجایی که میدونی میبینه.سعی کن پی دی اف کتاب از اینترنت بگیری و مطالعه داشته باشی,چون این بهترین چیزه.

اینا مسائلی بود که به ذهن من رسید.دیگه خودت فکرکن و خلاقانه تر عمل کن.

بازم اگه مشکلی بود,در خدمتم

ببین ی چی بهت میگم ضمانتی.... اول خودت قدر خودت رو بدون... من همش تو ایینه خودمو بوس میکنم میگن چقد من نازم چ موهایی چ فلانی و اینا واقعا هم اینا نیستما معمولی ام واقعا معمولی.... شوهرم هی بهش بگی بلاخره روش تاثیر داره نقاط قوتت رو هی بگو همش. بگو واااای چ دسپختی تا حابا چند نفر گفتن چقد دسپختم خوبه یا بگو چ ابروهایی دارم و مثلا رفتم ارایشگاه فلانی گفت کاش ابرو های تو رو داشتم . مسخرتم کرد بگو حسود هرگز نیاسود. همش بگو از همه چی خودت تعریف من. اگه بخوام بگم خیلی طولانی میشه... ولی همیناس 

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)