2737
2739
مشکلت چیه عزیزم 

شوهرم بهم حرفای بد میزنه زشت ایکبیری سیاه پوست برزنگی پاهاش اندازه پاهای گوریله  موهای زائدم که همشو راس میگه عیبیم نداره به روش بیارم میگه من زن میگیرم تو شبیه مردایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرم بهم حرفای بد میزنه زشت ایکبیری سیاه پوست برزنگی پاهاش اندازه پاهای گوریله  موهای زائدم که ...

این ادم ک ارزش نداره به خاطرش حرص بخوری خدا جوابشو میده ولی واس دل خودت برو لیزر اگه ناراحتی اگه هم خودت راحتی کو ن لقش ‌...ولی به یه بزرگترش بگو چیا میگه به خونوادتم بگو ادمش کنن

خوب برو به شوهر و مادر پدر دختره بگو ادمش کنن کثافتو 

نمیشناسمش که کیه فقط شوهر بی همه چیزم عکس اون هرزه رو که هم به شوهر خودش خیانت هم زندگی منو ویرون میکنه نشونم داده😭😭😭من ۱۸ سالمه سختمه این همه دردو تحمل کنم قیافه و اندام درست حسابیم ندارم بگم گور باباش روستاییم ۱۴ ملیونم مهریمه

2740
ابجی پول نمیده حتا لباس بخرم میگه حیفه توعه میرم برای عشقم که تپلو نرمو کوتاه قده میخرم

میگه باز اگه چاق تپل و نرم شی قول میدم نگیرم الکی میگه هرروز میره بیرون باهاش میحرفه میفهمم دیگه

نه. این غاشقش شده

من اینجا حالم گرفته شد دیگه ببین تو چی میکشی... جلو روش حرص نخور بذار ببین چ گوهی میخوره بخدا سرش ب سنگ میخوره و ب پات میفته 

دوماد ما با دوتا بچه یه دختر شیرازی ج...ده دیونش کرده بود حتی بچه هارو مانع خوشبختیش میدونست خواهرم قهرکرد تا پا طلاق رفت بخاطر بچه هاش برگشت وشوهرشم سرش ب سنگ خورد هرچند هنوزم هرزگیاشو داره ولی خیلی ب زن و بچه ش میرسه 

ابجی پول نمیده حتا لباس بخرم میگه حیفه توعه میرم برای عشقم که تپلو نرمو کوتاه قده میخرم

چی بگم عزیزدلم الان مدافعای حقوق زن کجان .. پدرمادرت نمیگن برگرد و طلاق بگیر؟؟

نمیشناسمش که کیه فقط شوهر بی همه چیزم عکس اون هرزه رو که هم به شوهر خودش خیانت هم زندگی منو ویرون می ...

ابجی نگو اینجوری خوب بودی ک تو اون سن خواستگار داشتی اینا تاثیر حرفای اونه ک خودتو کم میبینی حتی اگه هم بد باشی حق نداره اینکارو باهات کنه قوی باش و به خونواده خودت و شوهرت بگو فقط نترس و عذاب نکش ادم نشد طلاق و واسه همین چیزا گذاشتن

میگه باز اگه چاق تپل و نرم شی قول میدم نگیرم الکی میگه هرروز میره بیرون باهاش میحرفه میفهمم دیگه

دارو بگیر بخور بگو ک برام بخر و پای زن و زندگیت وایسا بگو تو مرد منی دین من ب گردن توعه  بگو با این همه غم و غصه من چ جوری چاق بشم 

براش هندی بازی دربیار 

2706