2737
2734
عنوان

وام بانک مهر ایران

185 بازدید | 14 پست

سلام دوستان میخاستم ببینم کسی به تازگی از بانک مهر ایران وام گرفته؟ب ما گفتن اگه بیس تومن بذارید بانک ده روزه چهل ملیون وام میدن با سود چهار درصد و بعد از اینکه اقساط وام رو دادین بیست ملیون خودتونم میدن میخاستم ببینم صحت داره یا ن؟

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی  

من گرفتم

ولی خب من قبلا پول گداشته بودم میانگین پولم خوب بود

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم ده روز کافی باشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
بانک صادراتم هست بعد یک هفته میدن خیلی چیز عجیبیه؟؟؟ 😂

عاخه من شنیده بودم حداقل س تا شیش ماه باید پول تو حساب باشه بانک صادراتم شرایطش همینجوریه؟

من گرفتم ولی خب من قبلا پول گداشته بودم میانگین پولم خوب بود

عاهان ن من فوری میخام نهایت همین ده روز 

2740
بله همینجوره سودشم بستگی داره که چند ماهه بخوای برگزدونی 1ساله 2ساله 3ساله

مرسی عزیزم لطف کردی

عاخه من شنیده بودم حداقل س تا شیش ماه باید پول تو حساب باشه بانک صادراتم شرایطش همینجوریه؟

وقتی  واسه وام 40 تومنی ،20 تومن پیش خودشون نگه میدارن تا اقساط تموم بشه چرا باید چند ماه ازش بگذره همینجوریش کلی سودشه فکرشو بکن ببین چند درصد میشه ،اینا جایی نمیشینن که زیرشون آب بره 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
وقتی  واسه وام 40 تومنی ،20 تومن پیش خودشون نگه میدارن تا اقساط تموم بشه چرا باید چند ماه ازش ب ...

اینم حرفیه واقعا سود وام میشه دقیقا سود پول خودمون ک تو بانک مونده

چون سودش جای ضامن میمونه😒

میگم پس 4 درصد نیست خیلی بیشتره سودش

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
من گرفتم ولی خب من قبلا پول گداشته بودم میانگین پولم خوب بود

سلام منم توی حساب بانک مهرم ۳۰ میلیون گذاشتم بمونه تا وام بگیرم. لازمه برم به بانک اعلام کنم یا نمیخواد ؟

معدل حساب فرمول خاصی دارع؟ میخوام ببینم این پول مثلا یک ماه بمونه، چقدر وام بهم تعلق میگیره؟

2706