2737
2734
عنوان

تاپیک جامع کرونا

635 بازدید | 34 پست

تورو به جون عزیزانتون قسم رعایت کنید ماسک بزنید فکر بچه ها باشید فکر پیرا باشید 

الان یه کلیپ دیدم کلی بچه کرونا داشتن تورو خدا مراسم ختم نرید 

کسی که خودش یا اطرافیانش کرونا داشته بیان اینجا علایم و کارایی که کردنو که خوب شده رو بگن 

اوناییم که عزیز در اثر کرونا از دست دادن اسمشو بگن براشون صلوات یا فاتحه بخونیم 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

برا همسر من دعا کنید،یه صلوات براش بفرستید ، کرونا گرفته و الانم ریه اش درگیر شده ،ان شاءالله تو سی تی بعدی ریه هاش خوب شده باشن

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا همسر من دعا کنید،یه صلوات براش بفرستید ، کرونا گرفته و الانم ریه اش درگیر شده ،ان شاءالله تو سی ...

انشالله 

علایمشون چی بود 

صلوات فرستادم

خواهر و دامادمون گرفتن...علت: پدر و مادر دامادمون رفته بودن مجلس ترحیم و ناقل بودن

بیشتر از یکماهه درگیرن خوب میشن یهویی عود میکنه باز..کلافه شدیم هی نگرانیم

اول با خشکی گلو و سردرد شروع شد و با حالت تهوع و خستگی ادامه داره...خون نشون نداد با سی تی اسکن فهمیدن

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
خواهر و دامادمون گرفتن...علت: پدر و مادر دامادمون رفته بودن مجلس ترحیم و ناقل بودن بیشتر از یکماهه ...

چرا پس ازمایشا اینجوری شدن؟ اینهمه پول میگیرن چجوری نشون نمیده؟ 

2738
انشالله  علایمشون چی بود  صلوات فرستادم

بدن درد بیحالی الانم عفونت ریه حالت تهوع امروز روز یازده هست .

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
خدایا خودت حافظ همه مخصوصا بچه ها باش🙏🙏 من بیرون نمیرم ولی خب شوهرم میره دیگه چاره چیه 

واقعا چاره ای نیست منم نمیرم بیرون ولی نمیشه سرکار نرفت 

خواهر و دامادمون گرفتن...علت: پدر و مادر دامادمون رفته بودن مجلس ترحیم و ناقل بودن بیشتر از یکماهه ...

عفونت ریه در چ حدی دارن  الان چطورن ریه شون خوب شده؟

میگن داروی امام کاظم حواب میده روش الله اعلم

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

منم مشکوکم آز دادم حالم عمومی ام خوبه اولش هم با سنگینی سر و صورت و گوش درد شروع شد الانم بویایی ندارم هیچ جا هم نرفتم 5رماهه تو خونه بودم فقط دو سه بار خونه مامانم رفتم ولی فک کنم از خواهرم گرفتم چون برادرشوهر اون داشته الان خودش و شوهرش درگیر هستن منم برا همین شک کردم شاید گوش دردم کرونا باشه وگرنه فکرش رو نمی کردم چون هیج جا نرفته بودم 😔😔

خودتون چی؟ کنارشونید؟ 

من یه هفته قبل بدن درد خفیف داشتم بعد همسرم کرفت دوتامون سی تی ریه گرفتیم من مشکلی ندارم و حالمم زود خوب شد همسرم هی بدتر شد،آره من پیششم ماسک میزنم

2706