2733
2739
عنوان

تجربه های زایمانتون

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 67 پست

من سزارین کردم پارسال خوب بود پمپ دردم گرفتم دیگه اومدم خونه اصلا احتیاج به شیافو قرص پیدا نکردم کاملا خوب شده بودم تا اینکه از روز هفدم چندروز تبو لرز کردم رفتم دکتر فهیمیدم بخیه هام عفونت کرده ده دوازده رور بستری شدم 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوماه دیگه خصوصی که کرونایی نیس

😬😬😬😬خصوصی ام که میگن همراه و ملاقاتی نداره که. 

من دلم میخواد شوهرممم بعد زایمان بیاد 😶

واسه به سلامت دنیا اومدن کوچولوم دعا کنین😍😍😍😍❣🌹
من سزارین کردم پارسال خوب بود پمپ دردم گرفتم دیگه اومدم خونه اصلا احتیاج به شیافو قرص پیدا نکردم کام ...

بخیه اتون جذبی بود؟؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2731
2740

بیخیال بابا 

همش یه روز بیشتر طول نمیکشه 

ارزش نداره به خاطر یه روز درد قابل تحمل اینقد استرس وارد کنی به خودت

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
😬😬😬😬خصوصی ام که میگن همراه و ملاقاتی نداره که.  من دلم میخواد شوهرممم بعد زایمان بیاد 😶

شوهر میتونه بیاد که ..تازه من برا همراه میخواستم خاله ام رو بکشونم از شهرستان دیگه بیاد😂

خب طبیعی بودین دردتون چه طور بود این که متن ادبی احساسی بود

منظورم اینه تو امضام بزن روی کلمه خاطره زایمانم یه تاپیک باز میشه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
بله۶ سال پیش بود منم مثل شما از طبیعی میترسیدم و اون موقع راحت سزارین میکردن 

اخه طبیعی مامانم بعدش هم خیلی درد کشید ،،یعنی پس درد داشت .. قبلش هم خیلی ... تازه عفونت هم مدام داره با اینکه خیلی بهداشت رعایت میکنه

سزارین شدم اصلا درد نداشتم و اذیت نشدم خداروشکر خیلی راضی بودم 

فقط اولین بار موقع بلند شدن از تخت یه کم درد داشتم که طبیعی بود 

و یکی هم اینکه بعد از اتاق عمل اومدن شکمم رو فشار دادن ،،،وای مردم و زنده شدم 

ولی بازم برگردم عقب سزارین رو ترجیح میدم ،،،،

طبیعی دوساعت دزد کشیدم راضی بودم بمیرم،،،درد وحشتناک ،،،

درد طبیعی افتضاحه

2706