2733
2739
عنوان

خسیس باز ی های خانواده شوهرتون چیه🤣😏🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 4111 بازدید | 181 پست
منم متنفرم ازینکار از نظر اخلاق حرف ندارن همشون فوق العاده مهربونن یعنی فرشتن ولی اینجور کارا میکن ...

حالا خوبه ماله تو میزاره تو بقچه مادرشوهر من همونارو میپوشه یهد میبینی جلو داماداش پوشیده لباس زیر بغلش پاره اس. در صورتی که تو کمدش پر لباس 🤣

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رکورد زده پس تو نگهداری شیرینی تر😁😁😁

اره بخدا 

دامادشم بنده خدا ی چیز میخره ک اینجا خورده بشه میره بعد چند هفته میاد میگه مامااان این هنوز تو یخچاله؟حداقل بندازین دور

دیگه همه ب این کارش عادت کردیم

2728
حالا خوبه ماله تو میزاره تو بقچه مادرشوهر من همونارو میپوشه یهد میبینی جلو داماداش پوشیده لباس زیر ب ...

لباسای شوهرمو نمیتونه بپوشه ولی جوراباشو میپوشه همیشه جوراب مردونه پاشه

لباسای شوهرمو نمیتونه بپوشه ولی جوراباشو میپوشه همیشه جوراب مردونه پاشه

😂🤣🤣🤣

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
2738

تازه عروسزایمان بودم  رفتم خونشون یه سفره انداخت  بیست سانتی متر از بالا به اندازه نصف سفره جر خورده بود انداخت برامون تو کاسه ولامین که گل کاسه اشتباهی به جایی اینکه وسط چاپ بشه بغل چاپ شده بود دوتا ماسه جینگو  و استیل کج و کوله ضرب دیده و پلو خوری ولامین با لیوانای رنگارنگ گذاشت 

کابینشتم کلی ظرفهای چینی اصل چندین دست واس مهمونیای پنجاه شصت نفره داشت  

مادرشوهرمنم تو ظرف ماست و پنیر های پاستریزه چیز میز میذاره یخچال 

خورشت قیمش گوشتاشو باید باذره بین پیدا کنی بس که ریز خرد کرده برا نفری یدونه 

هیچی نمیخره خونش میگه این هست دیگه تا وسیله کلا نپسوسه ازش استفاده میکنه

خساستشون ک مادرشوهرم کولر وروشن نمیکنه میگه بابا تحمل کنسم دوروز دیگه پاییزه.خودشم یکی از کارایی ک دوسندارم وچندشثم میشه اینه ک ک و ن مرغه دمشه نمیدونم خلاصه.مسندازه تو خورشت🤨😑🙄🤮

مادر منم بدتره از مادر شوهرم خیلی مادیه‌اصلا واسه منو شوهرم هزینه نمیکنه اما واسه پسر و عروس عنش جونشو میده

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
رکورد زده پس تو نگهداری شیرینی تر😁😁😁

اینجا یکی میگفت مادرشوهرم تو فریزرش کاچی که سر زایمان شوهرم درست کرده بودن رو داره😶

فکر نکنم کسی رکورد اوشون رو زده باشه🤣🤣

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706