2733
2734

مادرشوهرم سر اسکاج خیلی خسیسه یعنی اسکاجه شررررحه شررررحه میشه این ول کنش نیست.

ظرفای پیرکس داغونشم نمیریزه بره کلی هم ارکوپال داره از اونا نمیدونم چرا استفاده نمیکنه😶

بگین یکم بخندیم

مال خانواده خودتونم بگین

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵

اییی بلاااا😉😉قشنگ بااین خط اخر ک گفتی مال خانواده خودتونم بگید کلی خطر حمله احتمالی رو از خودت دور کردی 💃

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر شوهر من همه چیز میخره ، وسایل خونه عوض میکنه

کلی لباس میخره ، کابینت عوض میکنه

منتهی قسطی ، بعد فکر میکنه خیلی خسیسه 😒

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

خانواده شوهر ندارم ولی زن عموم خیلی خسیسه انقد مواد غذاییو نگه میداره تا فاسد بشه بعد نمیندازه مثلا کسو یخچال پر پنیر و مره و سرشیره وای بخوری میمیری یا کنسروا چیده شدن ولی کشنده ان😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2738

یه بار خونه ما بودن در قندون رو شکستم همه شون چشمشون به در بود تا شوهرم اومد بهش گفتن اصلا مادرشوهرم بغض کرده بود

دیگه خونه خودشونو کار ندارم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

مادرشوهرم کم غذا درست میکنه ... مثلا ابگوشت میزاره برا ده نفر برا چهار نفر میزاره 

یه پیمونه استانبلی هم درست میکنه 

یه غذا دیگه هم کنارش درست میکنه 

یذره یذره از هر کدوم

دلش نمیاد یه قابله درست درست کنه

مادرتم بگو

مادرم خدابیامرزتش هیچ موقع خسیس نبود همیشه دوست داشت خونه مرتب باشه وسایل خوب میخرید استفاده میکرد همیشه خونش عینه دسته گگگگل بود . خواهرم یکم خسیسه تو خانواده خودم اونم جوری که لباس میخره تا میکنه میزاره تو کشو میگه استفاده کنم خراب میشه 😶

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706