2737
2739
عنوان

خانوم هاراجب اصلاح صورت سوال دارم

140 بازدید | 24 پست

خانوما من صورتم بعدازاصلاج جوش میزنه اونایی که تجربه استفاده از ژیلت واسه صورت دارن بگن ببینم بعد ازچندمدت موها کلفت رشد نمیکنه؟ یا منافذ پوستمو باز نمیکنه؟

من سال هاست از ژیلت استفاده میکنم به نظرم تو کلفت شدن مو ها تاثیری نداشته 

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منم عین شما خیلی صورتم بدجور جوش میزد 

بعد به پیشنهاد یه خانوم و از سر اجبار و عجله داشتن ژیلت استفاده کردم الان خیلی خیلی راضیم از شر جوش راحت شدم 

ژیلت خیلی خوبه فقط موها یکمی زودتر در میاد همین...

موها کلفت نمیشن و من که راضیم 

من هم جوش میزنم سالی یک بار میرم اصلاح بقیه رو با تیغ صورتم رو اصلاح می کنم 

ژیلت استفاده نکردم 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

ژیلیت چرا؟؟کرم موبر صورت الان در حد 15 تومن میتونی بهترین مارک رو بخری،چند بار هم میتونی استفاده کنی،ژیلیت پوستتو زخیم و بد شکل میکنه به کنار موهاتو میکنه اندازه کاموا

2738
ژیلیت چرا؟؟کرم موبر صورت الان در حد 15 تومن میتونی بهترین مارک رو بخری،چند بار هم میتونی استفاده کنی ...

خواهرم از دکتر پوست و مو پرسیده گفته اصلا مشکلی نداره و مو رو هم ضخیم نمیکنه

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

ژیلللللت؟🤐نع اشتباه نکن اصلا ژیلت مناسب نیس

تحمل درد نداری کرم موبر بهترین مارکش ۱۵الی۲۰تومنه تازه هم صورتتو نرم میکنه هم موها رو ب مرور نازک میکنه

برای رسیدن ب خاسته هام یه صلوات میفرستین؟🙃😍🌹                         ❤دلتون شاد و لبتون خندون❤
خواهرم از دکتر پوست و مو پرسیده گفته اصلا مشکلی نداره و مو رو هم ضخیم نمیکنه

دکترا زیاد میگن،چیزی که با چشم معلومه دکتر نمیخاد،معذرت میخاما دکترداریم  میگه خودارضایی  تاثیر منفی روی بدن نداره ولی در واقعیت پدر آدمو در میاره،دکتر داریم تا دکتر،شما چند ماه با ژیلیت بزن بعد که موهای صورتت پرپشت شد برو پیش همون دکتر

2706