2737
2739
عنوان

خانوم هاراجب اصلاح صورت سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 24 پست

عزیزم من موبر صورت هم استفاده کردم قرار بود بریم عروسی صبحش رفتم صورتمو باورت نمیشه تماااام صورتم سوخت و قرمز شده نزدیک چشمم ملتهب شد انگار تاول زده باشه تا یه هفته بعدش کل صورتم زخم شد و پوست میداد دیگه استفاده نکردم موبر صورت😰😰😰

برا من سی گل بود 

هیدرودرم و پریزن هم حساسیت داشتم 

عزیزم اول موبر رو تست کن بعد (اگر استفاده کردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترا زیاد میگن،چیزی که با چشم معلومه دکتر نمیخاد،معذرت میخاما دکترداریم  میگه خودارضایی   ...

وای چرا اینقدر از حرف من عصبانی شدی عزیزم🌹

منم اینطور شنیدم دیگه نمیدونم واقعا حرفش درست بود یا نه بله حرف شما هم درسته

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
مامانم استفاده میکنه واسه هفت پشتمون بسه

من خودم هم استفاده میکنم موهای صورتم ضخیم نشده فرقی نکرده برام فقط زودتر از اصلاح در میاد

شاید مادرتون خلاف جهت موها میزنه

باید یه حالتی باشه که روی خواب موها ژیلت رو حرکت بدی

2728
من خودم هم استفاده میکنم موهای صورتم ضخیم نشده فرقی نکرده برام فقط زودتر از اصلاح در میاد شاید مادر ...

منم چند ساله میزنم صورتم تغیری نکرده پر مو هم نشدم شاید برای هر صورتی فرق میکنه

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
نه عصبانی نشدم،چرا اینجور فکر کردی عزیز جان؟    

نمیدونم همینطوری فکر کردم عزیزم ببخشید🌹💐 ولی حرفت رو قبول دارم ممنونم از توضیحت🌸

2740
منم چند ساله میزنم صورتم تغیری نکرده پر مو هم نشدم شاید برای هر صورتی فرق میکنه

منم عین شما 

از دست اصلاح و جوش های قرمز و ملتهب بعدش در عذاب بودم 

الان راضیم اخه نه درد داره و همه جای صورتو میشه اصلاح کرد جوش ام نمیزنی