2737
2734
عنوان

چیکار کنم

108 بازدید | 14 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4640789/کیاشوهراشون-این-مدلی-هستن?postId=144240218

بذارم یک مدت برم خونه مادرم یا کلا محلش ندم نمیتونم تحملش بکنم این رفتاراش خستم کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا به ضرر

اگه میخوای طلاق بگیری تو خونه خودت باش طلاق بگیری بهتره تا بری چون میره دادگاه میگه از خونه رفته بهت مهریه تعلق نمیگیره.اگه میخوای زندگیت درست بشه بزاری بری فقط سرد تر کردی زندگی تو تو خونه خودت باش رفتارتو باهاش عوض کن

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2731

بمون توی خونت 

قدم اول👇

مطمعن شو بهت خیانت نمیکنه 

چون مرد صد در صد باید چ عاطفی چ جنسی تخلیه بشه 

مرد نیاز دارع یک نفر حرفاشو تایید کنه 

اگ خیانت نمیکنه قدم دوم 👇

شاید افسردگی دارع 

قرص و داروی ضد افسردگی بریز توی غذاش 

شادی اور قاطی شربت کن بده بهش 

قدم سوم 👇

عذر میخام مطمعن شو بدن و دهنت بوی بد نمیده 

مطمعن شو زهر نمیریزی یا اعصابشو خورد نمیکنی 

قدم چهارم 👇

شاید دعا گرفتن و تو رو از چشمش انداختن برو باطل کن 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
بمون توی خونت  قدم اول👇  مطمعن شو بهت خیانت نمیکنه  چون مرد صد در صد باید چ عاطفی ...

دعا گرفته بودن دعای سردی دعا گرفتم که باطل کرد نمیدونم شده باطل یا نه خیانت رو چیزی ندیدم واینکه نظافتم رعایت میکنم یک مدت درگیر بدهکاری هست که میخواد زمین بفروشه بدهی بده ولی خب فروش نمیره رو اون اعصابش خرابه ولی واقعا نمیدونم دلیلش چیه 

دعا گرفته بودن دعای سردی دعا گرفتم که باطل کرد نمیدونم شده باطل یا نه خیانت رو چیزی ندیدم واینکه نظا ...

همون دعا باطل نشده

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2738
دعا گرفته بودن دعای سردی دعا گرفتم که باطل کرد نمیدونم شده باطل یا نه خیانت رو چیزی ندیدم واینکه نظا ...

کجا دعا گرفتی جواب داد؟

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
2706