2733
2739
یکی در جواب مهراب قاسمخانی که درباره دفاع از حقوق زن ها بوده گفته بود که یادمه آخرین دفعه مهراب جوری ...

وا مگه اونها هم دعوا دارند باهم ؟  .شقایق تو خندوانه یه جوری از شوهرشو دختر شوهرش حرف میزد که انگار خیلی خوشبخته .پول داشتند .دعوای خواهرشوهر و مادرشوهر هم فکر نکنم داشته باشند پس برای چی کتک خورده !!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن‌دخترمهراب‌تواینستاپست‌گذاشته‌زن‌بابای‌عزیزم‌روزت‌یاتولدت‌مبارک!دعواازاونجاشروع‌شد

نه اونکه صرفا یه شوخی بوده رابطه شقایق با دخترش مثل مادردخترای واقعی بوده

خودتو تنها نزار آخه اون جز تو کسیو نداره❤️
2731
خدایی دیگه شوهر سابق بهاره هم ۵۰هم بوده باشه خوب مونده بوده باز من ۵۰ساله دیدم شبیه ۷۰ساله هاس بستگی ...

مثل خواننده حبیب  اصن استایل و جذابیتش به یه پیرمرد نمیخورد  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
وا مگه اونها هم دعوا دارند باهم ؟  .شقایق تو خندوانه یه جوری از شوهرشو دختر شوهرش حرف میزد که ا ...

دیگه والا همه کتک کاریا که بخاطر این قضایا نیست که😂😂😂کلا فک کنم دست به زنم دارن اینا

دقیییقااا

یه‌روزژیلاصادقی‌کوبوندش‌چون‌هرجامیره‌درهرحالتی‌عکس‌میندازه،زشته‌برای‌یک‌خانم‌.نمیشه‌بگیم‌به‌ماچه‌چون‌اوناآدم‌معمولی‌نیستن‌بایدمراقب‌رفتارشون‌باشن.مردم‌ازاوناالگومیگیرن

حسود جمع کن خودتو اه اه اه     فقط برام جالبه بدونم بهاره شرط اول و آخر همسر جدیدشو &nb ...

خودمو جمع نمیکنم میخوام در باتلاق حسادت غلت بزنم لجن مالی بشم غرق بشم دیگه طرفداراش چوبم بگیرن طرفم خودمو نجات نمیدم اصلا  

از پشمای حاجی فقط حسرتش برامون موند... نماز اول وقتشم که بهاره پیچید به بازی رفت  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
نه اونکه صرفا یه شوخی بوده رابطه شقایق با دخترش مثل مادردخترای واقعی بوده

پس‌الکی‌میگن‌قضیه‌اینه!

ولی‌یادمه‌توهیچ‌برنامه‌ای‌نمیگفت‌دخترمه!میگفتن‌چندتابچه‌داری‌میکفت‌یه‌پسردارم

خودمو جمع نمیکنم میخوام در باتلاق حسادت غلت بزنم لجن مالی بشم غرق بشم دیگه طرفداراش چوبم بگیرن طرفم ...

وای تازه میدونی چی میگفت میگفت لفظ حاجی اینه میگه به جون چشات😶

من غش من ضعف😂

پس‌الکی‌میگن‌قضیه‌اینه! ولی‌یادمه‌توهیچ‌برنامه‌ای‌نمیگفت‌دخترمه!میگفتن‌چندتابچه‌داری‌میکفت‌یه‌پسردا ...

نه اتفاقا من هرجا دیدم گفت دخترم فلان دخترم نیروانا

خودمو جمع نمیکنم میخوام در باتلاق حسادت غلت بزنم لجن مالی بشم غرق بشم دیگه طرفداراش چوبم بگیرن طرفم ...

کلا حس میکنم امروز یکم خشن شدی  لطافت سابق و نداری  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
عزیزم واقعا چه جور دلت میاد بگی بهاره تو بازیگری بی هنر بوده.من که فیلماشو میبینم کیف میکنم.مخصوصا ف ...

منم سلیقه خودمو نگم منتقدا قبلا با خاک یکیش کردن   

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

بانمکه قیافش

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706