2733
2739
عنوان

اونایی که همیشه خودشون و خونشون تمیزن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 84 پست

من از دیروز دارم با برنامه پیش میرم

هم برای پوست و‌ مو و رژیم و ورزشم برنامه نوشتم و هم هر روز یک لیست از کارهای روزانم مینویسم و تا اخر شب انجامشون میدم

میگن اگه ۴۰ روز یه کاری رو انجام بدی تبدیل میشه به عادت

من الان تازه روز دومم خخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توان بدنی می خواد و اراده . من گاهی اولی رو ندارم .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
شرمندم نکن🙂 ولی خیلی رو خودم کار میکنم نمیتونم نمیدونم چرا مثلا میام تمیز میکنم، یه ساعت بعد ریختو ...

چون دو تا فسقلی داری

عزیزم ربات نیستی ک

با دو بچه ، سر و کله زدن خودش کار بزرگیه😁اصلانم خودتو ناراحت نکن 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2731
چطوری برنامه نیریزی و بهش پایبندی ؟؟

تو پیجم توضبح دادم من چندین ساله برنامه ریزی میکنم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738
اره دقیقا منم

من س 10 بیدار میشم.تختو مرتب میکنم.صبونه که خوردیم یه دستمال نم دار برمیدارم 10 دقیقه ای گردگیری میکنم..هروقت میاز شد که جاروبکشم جارو میکشم که معمولا هفته ای یه بار یا نهایتا 2بار..دخترمو یادش دادم بعد بازی اسباب بازیاشو خودش جمع کنه.حتی موقع تمیز کاری بهم کمک میکنه..3 سالشه..

بیا گاز منو ببین ایده بگیر 😁 ای ام پزوووو☺️

خوشبحالت 😗

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
من از دیروز دارم با برنامه پیش میرم هم برای پوست و‌ مو و رژیم و ورزشم برنامه نوشتم و هم هر روز یک ل ...

نمیخوام ناراحتت کنم اما تجربه چندین ساله من میگه باید اروم اروم پیش بری وقتی همه چیو باهم برنامه ریزی کنی زود کم میاری

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

صبحا ۶ و نیم یا ۷ بیدارم 

در طول روز نمیخوابم

فیلم نمیبینم 

ظرفشویی و توالت رو با سفیده کننده میشورم 

هفته ای دو یا سه بار 

گاز دستمال نمدار و کمی مایع ظرفشویی 

زود به زود تمیز کنی راحتتره 

یخچال با هر بار خرید 

کشوهارو شستن و طبقات رو دستمال کشیدن و در و دستگیره 

الانم قلبم درد میکنه 

از صبح کلی چیز با وایتکس شستم بخاطر جابجایی

فشارم خوب نیست 

همون کثیف و نامرتب بهتره 

عبرت بگیر

من خیلی مرتبم کلا مغزم اینجوریه ک بشدت نظم دوس دارم حتی تو خانواده شوهرم به تمیزی و منظمی معروفم 

اصلا اجازه نمیدم حتی بالشت یا چیزی تو خونه باشه فقط دوبالشته ک همسر بیاد دراز بکشه اونم نمیزارم بیفتن باید رو هم باشن 

هربار ظرف میشورم رو کابینت زیر سینک و اطرافشو دستمال میکشم 

ولی دوهفته یبار جارو برقی و دستمال کشی کل خونه رو میکنم بیشتر جارو دستی میکشم  ک تا چش برهم بزنی دوهفته  میاد 

البته من ۸ماهه رفتم سرخونم کسی زیاد نمیاد فقط منو شوهرمیم 

نمیزارم ظرف بمونه گازم خیییلی کم کثیف میمونه

هربار دستشویی میرم میشورمو چک میکنم روشویمم باااید حتما تمیز باشه اصلا از روشویی کثیف خوشم نمیاد و درآخر بنظرم خانومیو تمیز بدون ک گازش دستشویی روشوییش سینکش تمیز باشه 

خودت باش...مگه خودت چشه 🤨
هیچی خسته کننده تر از گردگیری نیس به نظر من

دقیقا، حالا من بعضی وقتا میدم دخترم 

ولی فک کن دوتا بچه همش ریختو پاش حالا دختر بزرگم کمک میکنه جم میکنه وسایلاشو 

جاروبرقی هرروز میکشم بعضی وقتا روزی دوبار 😞

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2706