2737
2739
عنوان

اونایی که همیشه خودشون و خونشون تمیزن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همیشه برنامه دارم همیشه خونم تمیزه حتی برا لاک زدن ناخونام هم برنامه دارم کلا اهل برنامه ر ...

درخواست بدم 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2731

من همیشه خونه رو مرتب نگه میدارم یا روزانه یا یک در میون جارو میکشم حیاطو روزانه میشورم گازو هرشب پاک میکنم ظرفی باشه همون موقع میشورم روزانه میرمم حموم 

هواسمم به همه جا هس لک و کثیفی نباشه

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم
الان کلی لباس دارم که اتو کنم ولی حسش نیس، متنفرم از اتو کردن جاروبرقی مونده، گردگیری، تی ولی حسش ن ...

عزیزم همین ک دو تا بچه کوچیک داری ، یعنی مرحبا داری

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
الان کلی لباس دارم که اتو کنم ولی حسش نیس، متنفرم از اتو کردن جاروبرقی مونده، گردگیری، تی ولی حسش ن ...

منم خونم به شدت نامرتبه چون ۵شنبه عقد دعوت بودم اماده شدنم همه جارو بهم ریخته...ولی کارامو نوشتم لیست کردم که پاشم تک تک انجام بدم

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰
2740

من شاغلم..صبح تا ۳سرکازم..میرسم خونه تا ۶هم میخوابم..بعدا پامیشم تمییز میکنم وناهار فردارو میپذم..ی بچه شیطونم دارم..البته من ماهی دوبار کارگر میگیرم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم همین ک دو تا بچه کوچیک داری ، یعنی مرحبا داری

شرمندم نکن🙂

ولی خیلی رو خودم کار میکنم نمیتونم نمیدونم چرا مثلا میام تمیز میکنم، یه ساعت بعد ریختوپاشه همه جا

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

من هرسه چهار روز یه بار خونمو مرتب میکنم

هیچوقتم بهم ریخته نیست

چون کلا شوهرم که اکثراً روزا سرکاره من تنهام خونه اونم بیشترشو تو اتاق خواب یا خوابم یا تلویزیون نگاه میکنم یا درس میخونم

پذیراییمون همیشه تمیزه

اشپزخونه هم هرچی استفاده میکنم فوری میذارم سرجاش که بعداً شلوغ نشه ظرفا هم نمیذارم بمونه زود میشورم

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
درخواست بدم 

اره عزیزم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706