2410
2553

خیلی دوست دارم خونم همیشه مرتب و تمیز باشه. خودم هم همیشه اراسته و تمیز باشم. و کارام رو برنامه ریزی و دقیق پیش ببرم...ولی یه مدت اینطوریم باز میشم مثل قبل باز یه مدت مرتب میشم باز نامرتب همیشه در حال نوسان هستم😑شما چکار میکنید که هم خودتون مرتب باشین و زندگی و خونتونم رو نظم و مرتب باشه؟

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها نیستی منم مثل خودت 

کارای عقب افتاده من بخاطر دیر بیدار شدنمه

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2720

من هروقت نامرتبم کل دنیا میاد خونمون یا کل دنیا منو میبینن هروقت تمیزم مگسم پر نمیزنه

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
2714

من تقریبا بیشتر اوقات خونه وخودم مرتبم ولی اینکه بگید همیشه نه اصلا امکان پذیر نیست،گاهی آدم حالش خوب نیست یا شرایطش طوری نیست که بتونه کاملا مدیریت کنه.ولی هر روز یه مقدار از کاراتو انجام بده تا روهم تلنبار نشه وهمیشه مرتب باشه خونه هات

منم همیشه برنامه دارم

همیشه خونم تمیزه

حتی برا لاک زدن ناخونام هم برنامه دارم

کلا اهل برنامه ریزیم

پیج اینستا هم دارم دراین مورد هرکی خواست درخواست خصوصی بدخ

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
اره دقیقا منم

الان کلی لباس دارم که اتو کنم ولی حسش نیس، متنفرم از اتو کردن

جاروبرقی مونده، گردگیری، تی ولی حسش نیس 

ناهارم ندارم 😕

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2706