2737
2739
شوهرمن در آمدش یک پنجمه ده میلیونه یعنی ما پولداریم ؟😍😍😍

شما پول نون دارین😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما پول نون دارین😂💎

تازه کجای کاری گل ، ماهی 1میلیون و هفتصد کرایه خونه میدیم !😂

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
تازه کجای کاری گل ، ماهی 1میلیون و هفتصد کرایه خونه میدیم !😂

شما زیر خط فقر ک چ عرض کنم، صفحه ی قبلین😂

شوخی کردم دوستم خدا روزی رسونه🥰🌹💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2728
شما زیر خط فقر ک چ عرض کنم، صفحه ی قبلین😂 شوخی کردم دوستم خدا روزی رسونه🥰🌹💎

😂😂😂

میدونم عزیزم . بله خدای ماهم بزرگه ...

ولی خدایی کامنت ها رو خوندم حسرت خوردم 😢

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
😂😂😂 میدونم عزیزم . بله خدای ماهم بزرگه ... ولی خدایی کامنت ها رو خوندم حسرت خوردم 😢

ما هم درآمدمون خیلی کمه ولی راضی ام ب رضای خدا همین ک دستمون ب دهنمون میرسه ومیتونیم سقفی برا بالا سرمون اجاره کنیم خدا رو هزاران مرتبه شکر زندگی لاکچری و ماشین مدل بالاو خونه آنچنانی نمیخوام خدا همینقدر ک داریم رو ازمون نگیره شاکریم🙏💎

پس خانه مغازتون جنوب شهر پولدار نيستين تو منطقه خودتون سطح شما بالا هست 

عزیزم من اردبیلی هستم نه تهران از کی تا حالا جنوب شهر خونه و مغازه چند میلیاردیه

اگه زحمت نیست و راضی هستی یه صلوات واسه من و نی نی بفرس
2738
پس خانه مغازتون جنوب شهر پولدار نيستين تو منطقه خودتون سطح شما بالا هست 

تو جنوب شهر با دلار ۲۰ تومنی بچشون خارج از کشور میخونه🤣

اگه زحمت نیست و راضی هستی یه صلوات واسه من و نی نی بفرس
چ طور مگه؟ از چ نظر؟ چ فکری؟

خوب ناخود آگاه ذهن آدم درگیر میشه چند وقته قبل خونه یکی از آشنایان ک میشناسمشون رفتم ۶تا اتاق خواب داشتن با دوتا اتاق پرو دیشب به همسرم می گفتم چی میشه یکی توی یه خانواده معمولی دنیا میاد یکی دیگه هم پولدار و مرفه بعد همسرم گفت به این فکر کن ک خداروشکر توی خانواده فقیر یا معتاد ....به دنیا نیومدی

2706