2733
2739
فکر کردم داری خیلی راضی انفدر باذوق  😂😂😂

😂😂😂نه

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سال کار کرد براشون؟ 

ببین فکرکنم ۳..۴ سالی هست که دارنش..ولی خب کاری براشون نمیکنه.گاز دوشعله خریده گذاشته تو تراس،هر بین تراس و آشپزخونه در ارتباطه..برای آب جوش اوردن برنج و سوپ و اینا،همش میره تراس..ولی برای مثلا سرخ کردنی سبک و اینجور چیزا تو آشپزخونه میپزن

2731
2740

گاز رو میزی استیل ونوس اخوان گرفتم، بعد از دو هفته، استیل سرشعله ها سیاه شده، زنگ زدم شرکت گردن نمی گیره، تازه از من ایراد گرفتن که شما بد تمیز کردی، اما یه سوزن به خودشون نزدن. پس گارانتی برای چیه، الکیه همش. من چون مستاجر بودم از گازهای مختلفی استفاده کردم، هیچکدوم این مدلی نبودن،  اصلا نخرید. پشیمون میشید. خدمات پس از فروش هم اصلا هیچی رو گردن نمی گیره. گفتم قطعات رو عوض کنم از کجا معلوم هزینه کنم، دوباره این طور نشه،

میگه اگه قطعات رو عوض کنید، باز هم همین جور میشه. اگه اخوان قبلا کیفیت خوبی داشته که ما هم گول همینو خوردیم، الان بی کیفیت ترین محصوله و مشتری مداری و خدمات پس از فروش صفر. واقعا متاسفم برای شرکت ایرانی که قبلا خوشنام بوده و از اعتماد قبلی مشتری و نامش سوء استفاده می کنه.