2733
2739

بلی...چرته☹

خواهرشوهرمن گرفته بود.به زمان خودشم پول زیاد داده بود.ولی جدای بی دلیل شکستنش..اصلا شعلش جون نداره.یه برنج درست و حسابی نمیشه باهاش پخت.

قبل خرید بمن گفت.منم کن خریدم.خییییلی هم راضی ا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۳ ساله دارم ازش استفاده میکنم

عالیه

قطعات ایتالیاییشو بخر

قابلمه خیلی بزرگ هم بارها روش گذاشتم

شعله ش هم عالیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

گااااااز رومیزی ، دااااااااتیس داااااااتیس ، کباب یا دیزی دااااااااتیس داتییییییییس 😐😂

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
2740
بلی...چرته☹ خواهرشوهرمن گرفته بود.به زمان خودشم پول زیاد داده بود.ولی جدای بی دلیل شکستنش..اصلا شعل ...

چقدر براش کار کرد؟ شکستنش چجوری بود ترک برداشت یا پودر شد؟ نمایندگی چیکار کرد؟ شما خودتون کن شیشه ای داری یا استیل؟ 

😂😂 فر تو کار چی؟

اونم داااااااااتیس زندگی زیباست چه عاااااااالی با داتیس 😂😂

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
😂😂😂 شما خودتون داتیس دارین؟ چه مدلی لطفا بفرستید 

😂😂نه عزیزدلم تاپیکتونو دیدم این تبلیغه اومد تو ذهنم

2706