2737
2739
عنوان

سهام عدالت

95 بازدید | 16 پست

سلام دوستان دوتاسوال دارم 

1-شماره تلفنی که ثبت بانک بایدبه نام خودم باشه یاشمارتلفنی که ثبت سازمان خصوصی سازی هستش؟؟؟برای احراز هویت

من برای سجام کارگزاری وسازمان خصوصی سازی شماره ای که به نام خودم هستش ثبت شده فقط شماره ای که برای سودسهام عدالت به بانک دادم بنام خودم نیست

2-پیامک کدبورسیم ازگوشیم پاک شده ازکجا باید دوباره همون کد روبگیرم ؟

بیست وشش روز سفارش فروش زدم توی سایت بانک صادرات هنوز هیچی واریزنکرده بانک میرم میگه نمیدونیم ما !!!😟

کی شرایط منوداره ؟کی کارش درست شده به منم بگه ☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول خیلی ها که واریز نشده و فعلا واریز نمیشه .. شماره تلفنی که برا سهام عدالت ثبت شده باید به اسم خودتون باشه کد بورسی پاک شده برو دفترپیشخوان وارد سیستم میشه و پیامک میکنه رو گوشیت ‌‌.. 

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
2728
پول خیلی ها که واریز نشده و فعلا واریز نمیشه .. شماره تلفنی که برا سهام عدالت ثبت شده باید به اسم خو ...

من فقط شماره ای که به بانک دادم به نامم نیست توی سامانه سهام عدالت وسجام وکارگزاری مفید بنام خودمه بانک رفتم دوبار عوض نکرد اصلا نمیدونست چیکارکنه 

2738
هنوز سهام عدالت خیلیا رو نریختن وقتی کد بورسی برات اومده یعنی شماره به اسم خودته و مشکلی نیست

یعنی به اینکه شماره ای که به بانک دادم مال خودم نیست ربطی نداره ؟

چراواریز نمیکنند خواهرمن سه روزازمن جلوتر ثبت فروش زد کل پولشوریختن امامن وهمسرم موندیم روهوا😑😤

چرافعلا واریزنمیشه تاکی صبرکنیم یه ماه شد😳😐

بانک هم خودش نمیدونه الان جریان خرید و فروش چجوریه و کی دولت میخواد پول شما رو بده ...

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
2706