2733
2734
عنوان

پسر بیش فعال میشه هوشش پایین باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2344 بازدید | 51 پست
پیکیجه چیه؟

پکیج یعنی کلی کارت هست که میدن بچه ها و...تو نت هم البته دیدم تست هوش انلاین اونا رو هم میتونین امتحان کنین ولی نمیدونم چقدر معتبرن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونه نمیتونین یه پیکیجه اگه منظورتون تست سنج قبل دبستانه که وکسلر بوده معتبرترین تست دنیا . مراکز ...

منظورتون رو متوجه نشدم وکسلر و پیکیجه میشه ترجمه کنید برام ... بله منظورم تست سنج قبل دبستانه یعنی جواب این تست معتبر هست یا نه

2728
منظورتون رو متوجه نشدم وکسلر و پیکیجه میشه ترجمه کنید برام ... بله منظورم تست سنج قبل دبستانه یعنی ج ...

ببینین چند مدل تست داریم مثلا تست وکسلر ،بینه ، ریون ،کاربوم . برای سنجش از تست وکسلر استفاده میکنن و خیلی معتبره ولی اینکه طرف گفته تیزهوشه میتونه فقط یه تعریف باشه باید نمره هوش رو دقیق تعیین میکرد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اهانمنظورت پکیج هست پکیج رو میدونم چیه پکیجه رو جور دیگه ای خوندم

عزیزم 😘⁦♥️⁩ ببخشید که بد نوشتم

ببینین چند مدل تست داریم مثلا تست وکسلر ،بینه ، ریون ،کاربوم . برای سنجش از تست وکسلر استفاده میکنن ...

این تست ها رو چطوری میشه گرفت 

از چه سنی میشه تست گرفت ؟

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
2740
اره خودمم فهمیدم چون سوالهای پیشرفته ای ازشون نگرفت که بچه نتونه جواب بده

ممنون که پیگیری ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

این تست ها رو چطوری میشه گرفت  از چه سنی میشه تست گرفت ؟

از همین سن شش سال قبل ورود به مدرسه . مراکز کاردرمانی ذهنی میتونن تست بگیرن

از همین سن شش سال قبل ورود به مدرسه . مراکز کاردرمانی ذهنی میتونن تست بگیرن

همه بچه هارو میفرستن یا اختیاری هست هرکی خواست ببره

من پسرم 31 ماهه هست هرچی بهش شعر یاد میدم نمیشینه یه جا یاد بگیره فقط شیطنت میکنه

البته میبینم وسط بازی کردناش خودش کامل نه ولی میخونه 

از پیش فعالی میترسم

همه بچه هارو میفرستن یا اختیاری هست هرکی خواست ببره من پسرم 31 ماهه هست هرچی بهش شعر یاد میدم نمیشی ...

حتما پیگیرش باش عزیزم  من دیر متوجه شدم

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
همه بچه هارو میفرستن یا اختیاری هست هرکی خواست ببره من پسرم 31 ماهه هست هرچی بهش شعر یاد میدم نمیشی ...

سنجش دبستان اره اجباریه همه رو میفرستن تعیین نمره هوش اختیاری . یکی از پیش پاافتاده ترین علایم بیش فعالی اینکه مثلا میشینه برنامه کودک مورد علاقش رو که حدود ۳_۴ دقیقه باشه نگاه کنه یا اینکه نمیتونه نشسته نگاه کنه . برای تمرکز هم یه اسلاب بازی بهش بده بازی کنه بعد ازش بپرس با کدومشون داشت بازی میکرد اینا ساده ترین ها هستن

تلویزیون کم میبینه ولی اگه اجازه بدم با گوشی زیاد بازی میکنه اگه کاری بهش نداشته باشم بیشتر از یه ساعت 

ولی زیاد اسباب بازی دوس نداره 

بازی های بپربپر و دویدن دوس داره

2706