2410
2553
عنوان

پسر بیش فعال میشه هوشش پایین باشه؟

2311 بازدید | 51 پست

سلام دوستای گلم 

پسرم شیش سالشه   بیش فعاله  تازه ریتالین رو براش شروع کردم از پارسال رسپریدون میخوره    دکتر ازش تست هوش گرفت  موقع تست  ریتالینشو ندادم     هوش کلامیش کمتر از هوش غیر کلامیش شد   گفتن اوتیسم خفیف هم داره    صحبت کردنش کامل نشده هنوز   روون حرف نمیزنه    تمرکزش هم پایینه      هوشش ۷۸ شد که مرزی میشه

حالم خیلی بده 

من خودم کم هوشی تو بچم ندیدم     

کسی بوده مسکل منو داشته باشه   بعدا مشخص بشه  اشتباه شده؟ موقل تست دادن پسرم خیلی خسته بود 

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببرش کاردرمانی ذهنی و مراکز مخصوص اوتیسم که باهاش کار کنن خیلی پیشرفت میکنه ۱۱_۱۲ سالگی باز تست بگیر . این قبیل بچه ها تو یادگیری دروس از بقیه عقب میمونن تو فعالیت های عادی خوبن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ام آر آی گرفتی که اوتیسم مشخص شد؟

چون من دخترم تأخیر تکلم داره...دکترمغز واعصاب گفت اوتیسم فقط با ام ار ای و نوار مغز مشخص میشه

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2714

نه ام ای ار   نگرفت     یه سری سوالات دادن جواب دادم      پسرم بچگیشاش علاقه به لباسشویی داشت   ارتباطش با بچه ها ضعیفه    و صحبت کردنش هم یه کم جمله بندیاش مسکل داره     بر این اساس گفت طیف خفیفه           ولی بیش فعالیش و نداشتن تمرکزش بارزتره    

هوش چند برای بچه خوبه و میشه بگید چجوری تست میگیرن؟

بین ۷۰و ۹۰ مرزی زیر ۷۰ استثنایی ، بین ۹۰_۱۱۰ عادی ۱۱۰ تا ۱۲۰ باهوش ۱۲۰ تا ۱۳۰ تیزهوش بالای ۱۳۰ نابغه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

۹۰ تا ۱۱۰   فک کنم هوش عادیه              هر شعری بشنوه سریع حفظ میکنه      ولی خوب باید هر چیزی رو خودم یادش بدم   چون تمرکز نداره    

2706