2737
2739
عنوان

پسر بیش فعال میشه هوشش پایین باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2344 بازدید | 51 پست
بچه ی عموی من بیش فعاله. ۹ سالشه. قرآن حفظ کرد و توی مسابقات هم مقام اول آورد. همه مون تعجب کردیم

تعجب‌ داره‌ مگه ، بچه ی بیش‌ فعال شیطونه و اتفاقا خیلی باهوش هستن‌ مشکل کم‌ هوشی‌ ندارن

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
۹۰ تا ۱۱۰   فک کنم هوش عادیه              هر شعری بشنوه سریع ...

تمرکزش با ریتالین درست‌ میشه

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به زبون ساده بچه های بیش فعال دو دسته ان یه عده ازهوش زیاد نمیتونن توجه و تمرکز بگیرن و قرار ندارن یه عده بخاطر مشکلات ذهنی و فیزیک مغزکه دسته دوم روی ضریب هوشی هم موثره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

تمرکز پایین    یعنی نمیتونه بشینه یه کار و تا اخر انجام بده  زود خسته میشه     حواسش زود پرت میشه    خیلی هم شیطنت دارن      کارای خطرناک انجام میدن    به معلم توجه نمیکنن

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
هوش کلامیش چند شد؟می دونی؟ برای پسر شما تست وکسلر گرفته می شد بهتر می بود؟این تست اختلالات مربوط به ...

یه تست دیگه هم گرفتن    گفتن عدم تمرکز هم داره        کلامیش ۷۶    غیر کلامیش ۸۳    و کل    ۷۸

بین ۷۰و ۹۰ مرزی زیر ۷۰ استثنایی ، بین ۹۰_۱۱۰ عادی ۱۱۰ تا ۱۲۰ باهوش ۱۲۰ تا ۱۳۰ تیزهوش بالای ۱۳۰ نابغه

تستش چجوری هست نمیشه راهنمایی کنید توی خونه از بچم تست بگیرم اگه امکانش توی خونه نیست شما کجا تست گرفتین؟ من قبل مدرسه پسرم رو بردم خیلی سوالهای ساده و بیخودی گرفت گفت عالیه تیزهوشه خیلی خوشحال شدم دیدم بیشتر بچه ها عالی شدن😂 حدس زدم سر هم بندی کردن مثلا یه قصه تعریف کرد براشون که خرسه یه مشکل داشت  باید بچه میفهمید  چنتا سوال ریاضی و شمردن بود و چنتا سوال شخصی ازشون گرفت و اخرم براشون داستان گفت خاصت بچها بگن چی ازش فهمیدن. سوالهای بچه شمام همین بود یا یه چیز دیگه

2738

ممکنه    عدم تمرکز داشته   یا خسته باشه نتونسته باشه تستا رو جواب بده   یا ربطی نداره ؟ بچه های بیش فعال ارتباطشون با بقیه چطوره ؟      مخصوصا با بچه های دیگه ؟ ما چون توی یه شهر دیگه غریبیم     ارتباطمون از اول با بقیه کم بوده

تستش چجوری هست نمیشه راهنمایی کنید توی خونه از بچم تست بگیرم اگه امکانش توی خونه نیست شما کجا تست گر ...

تو خونه نمیتونین یه پیکیجه اگه منظورتون تست سنج قبل دبستانه که وکسلر بوده معتبرترین تست دنیا . مراکز کاردرمانی ذهنی رو پیدا کنین اونجا تست میگیرن و نمره هوش رو تعیین میکنن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
تستش چجوری هست نمیشه راهنمایی کنید توی خونه از بچم تست بگیرم اگه امکانش توی خونه نیست شما کجا تست گر ...

نمیدونم عزیزم   من پیشش نبودم   کلینیک روانشناسی بردم

یه تست دیگه هم گرفتن    گفتن عدم تمرکز هم داره        کلامیش ۷۶  ...

ببین عزیزم بایدکمر همت ببندی باهاش خوب کار کنی،محیط یادگیری براش غنی کنی.مراکز معتبر ببری باهاش کار کنن.تو مدرسه معلم کمکی بگیری در این صورت تا ۱۰ نمره هوشش  بالاتر می ره مخصوصا که تمرکز مربوط به قسمت پیشانی مغزه و رشد این قسمت تا نو جوانی ادانه داره

مطمین باش اگر حمایتش کنی خیلی بهتر میشه

2706