2737
2739
عنوان

تحصیلات خودتون و همسرتان چقدر ه

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 65 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من مدرک دکتری

همسرم دانشجوی ارشد هنوز تموم نکرده درسشو

هر دو کارمندیم من شغل آزادم دارم کنارش 

فعلا که بچه نداریم من علاوه بر مخارج خودم به زندگیمونم. کمک میکنم چون درآمدم بیشتره

خیلی تاثیری نداره مدرک

درآمد خیلی مهمتره به نظرم

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
2728

البته برای من مدرکم تاثیر داشته رو شغلم ولی برای همسرم نه، به خاطر همینم به زور داره درس میخونه 😁چون تاثیری رو درامدش نداره

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
من مدرک دکتری همسرم دانشجوی ارشد هنوز تموم نکرده درسشو هر دو کارمندیم من شغل آزادم دارم کنارش  ...

میشه بپرسم شغل هر کدوم چیه 

و اینکه موقع ازدواج تحصیلات و درآمدشان چطور بود

2738
عزیزم میشه بگید با دیپلم کارمند کجا هستن 

توی امور مالی یه شرکت کار میکنه 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
امروز چ گیری دادی به تحصیلات شوهرها .  اصل مطلب رو بگو .

فکر کنم استارتر خواستگار دیپلمه یا با تحصیلات خیلی پایینتر از خودش داره مردده که قبول کنه یا نه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706