2733
2739

واای ادم چقدر میتونه حسود باشع

بتوچه زندگی خودشونو

من جات بودممحلش نمیدادم اصن سرد برخورد میکردم بعدشم ی جاهایی میپروندم بابام کمکمون کرده

بازم کلاس بذارن بسوزن

دارم گریه میکنم 

گریه نکن😐

واقعا خیلی صبوری من خیلی امتحان کردم اگه نگم به شوهرم همچین حرفاییرو سه چهار بار سکته ی ناقص میزنم😃

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچها خدایی مگ میشه مهم نباشه اخه میگید؟

منم ادمم اخه یعنی چی بهم میگ من ثابت شدم اون نشده این رو دلم مونده خیلی

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2731

ولشون کن نزار این چیزای خاله زنکی ذهن خودتو شوهرت رو درگیر کنه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بچها خدایی مگ میشه مهم نباشه اخه میگید؟ منم ادمم اخه یعنی چی بهم میگ من ثابت شدم اون نشده این رو دل ...

برو بگو به شوهرت و خلاص 😃

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2740

به شوهرت چیزی نگو

اون الان دیگه به نامت زده تموم شده و نمیتونه پس بگیره

خدا حفظش کنه که انقدر باشعور و قدرشناسه

خانواده شوهرت هم از حرص و حسادت دارن میترکن تا یه مدت از این حرفای چرررررت میزنن. از سوزشونه. بزار بگن. تو فقط لبخند بزن 

من شاغلم.توی خونه هم فرش میبافم حقوقم و پول فرش هم خرج زندگی و قسط و اجاره خونه میشه

بعد حالا هفته پیش خونه خریدیم شوهرم با کلیییییییی منت با اصرااااار یه دونگ به نام من زده خیر سرش

کلی هم به بابا و مامانم بدهکاره

بچها خدایی مگ میشه مهم نباشه اخه میگید؟ منم ادمم اخه یعنی چی بهم میگ من ثابت شدم اون نشده این رو دل ...

باز من جای تو بودم زنگ میزدم خاله هه که این چه حرفیه زدید! این حرفا معنا نداره، عوض اینکه برا خوشبختیمون دعا کنین اینو گفتین و... ولی میدونم گفتن اینا برات سخته 

گریه نکن😐 واقعا خیلی صبوری من خیلی امتحان کردم اگه نگم به شوهرم همچین حرفاییرو سه چهار بار سکته ی ...

منم از دیشب خیلی ناراحتم

اون کلمه ک بهم گفته ثابت شده هستم اون نیس رودلم مونده

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2706