2726

من خواهر ندارم میخوام باهاتون دردو دل کنم

توروخدا همشو بخونید

همشو از قبل نوشتم سریع تیکه تیکه میزارم خسته نشید بچها غرورم شکسته😔😔😔

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

نمیدونم بگم حالم خوب میشه یان ولی شدیدا نیاز ب دردو دل دارم

بچها چن وقت پیش ما خونه خریدیم (نصف پولو بابام همینجوری بهمون داد ب عنوان کمک ۱۶۰ میلیون) بقیشم طلاهای عروسیمو فروختم بقیشم ماشینو فروختیم ک سر اونم سه تا النگو و زنجیر مجردیم فروختم

یکمم پس انداز داشتیم (از اول زندگی شوهرم قسطای سنگین داره من باهاش سر کردم الان تازه یکم حقوق بالارفته خوبه )

شوهرم قبل  اینکه خونه بخریم قبلش خواهرشوهرم اینا خونمون بودن  شوهرم پیش اونا  گف خونه خریدم بنام عشقم میزنم منم تعجب کردم

بعدش چنبارم گف همشو بنام تو میزنم هیچ اصراریم من بهش نکردم اصلا ک اره باید بزنیو این حرفا

گفتم ن من سه دونگ سه دونگ میخوام ولی

بعدش ک دیدم قطعی حرف میزنه گفتم

پس ماشین مدل بالا خریدیم ک حتما میخریم  یا مغازه خریدیم یا چیزی ب نام تو باشه (اینو بگم همه میدونننن من خیلی خیلی آرومم و ساکت کاری ب کار کسی ندارم بخدااااا همه ام میگن   ولی خانواده شوهرم زبووووووون دارررر سیاستمدار  و خودشیرینن  همه جا خودشونو فرشته نشون میدن ولی اصلا اینجور نیس  خدایی دارم میگم چیزی خودم فهمیدم و کلا هم مشهوده)

بعد خونه خریدمو شوهرم بنامم زد  منم تو شهر غربتم بچها بخدا کسیو ندارم اینجا  ی مشت خانواده شوهرم همه دور من خداشاهده من ساکتم تا حالا اخ بهشون نگفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد تازه دیروز خواهرشوهرم  حرف داش میزد پیش زندایی شوهرم  زندایی شوهرم داش از بدی هایی ک خاله شوهرم بهش کرده برا اون میگف  خواهرشوهرمم با این خالش خوب نیس همیشه پشت سرش حرف میزنه

بعد خواهرشوهرم میگف اره یبار بیرون بودیم منو خالمو دوتا از دوستای خانوادگیشون اونا گفتن داداشت داره خونه بنام کی میزنه منم گفتم میخواد بنام زنش بزنه (بچها خواهرشوهرمم از ته دلش اصلا راضی نبود خونه بنام من شه ولی خودشون خونه ندارن ی ماشین دارن اونم بنام خودشه) خالش گفتن واییییی نهههه هرگززززز نباید ب نام زنش کنه  دوست خانوادگیشونم گفته ن اصلااااااا نباید بکنه و خیلی حرفا  ...!

بعد خواهرشوهرم بهم گف  اره ی روز دیگ شما ک بنگاه بودین بابات گفته  خونه سه دونگ سه دونگ باشه  شوهرخاله شوهرم شنیده رفته ب خواهرشوهرم گفته فوری بیا خونمون حرف بزنیم .. بعد خواهرشوهرم رفته دیده خالش میگ فوری زنگ بزن ب مامانت بگو ب داداشت یاد بده حق نداری بنام زنت کنی بعد این وسط شوهرخالم گفته من اون زمان پس چجوری کل خونه رو بنام تو زدم ها؟!(بچها شوهرخاله شوهرم کل خونه بنام خالش زده بدون اینکه حتی پدرزنش ی کمکی بهش کنه خداشاهده.    یا دایی شوهرم کل خونه بنام زنش زده   بدون اینکه اونم پدرزنش مث بابای من حتی یکم کمکی کنه هااا!) بعد خالش اینو ک شنیده رنگش عوض شده گفته نهههههه من ثابتتتتت شده بودم اینا ۳ سال عروسی کردن(۴سالم دوست بودیم بچها) خداشاهده سرمون پایینه داریم زندگیمونو میکنیم...

خواهرشوهرم ک دلخوشی از خالش نداره  گفته اره تو ثابت شدی اخه دماغت عملیه دماغ عملی هستی(دماغشو عمل کرده خیلی کلاس میاد) خونه باید بنامت باشه ! بعد خاشم خندهای عصبی کرده!بعدشم همین بین مادرشوهرم زنگ زده خالش گفته بزارین رو آیفن

2728

ب مادرشوهرم گفته نباید بنام زنش کنه مادرشوهرم اینا فقط ۱۰ میلیون اونم ب عنوان قرض دادن  مادرشوهرم گفت اخه من بگم بعد پسرم میگ برا ده میلیون برا زندگیم دخالت میکنی؟  

خلاصه خالش داش جلز ولز میکرد

با اینک خودش زنداداشش خونه بنامشه

خودش خونه بنامشه (بعد جالب اینجاس تو مهمونیا میگ من طلایی ک فروختمو همه رو  شوهرم بهم بدهکاره و حتما باید بهم بده!! یا همش میگ من فلان قدر فروختم و فلان قدر شوهرم بدهکاره ( همه طلاهارو شوهرش براش خریده.. )

بعد منی ک ساکتم همیشه احترام گذاشتم خا ک توسرم  ی اخ بهشون نگفتم بعد اینجوری بامن میکنن

بچها دلم خیلی گرفته

من میدونم اگ ب شوهرمم میگفتن شوهزم بهشون میگف زندگی خودمه ب کسی مربوط نیست

چون چنبارم تو جمع گفته من اجازه دخالت ب کسی نمیدم

بعد توجمع عشقمونم ک میبینن حسودی میکنن همه

چیکارکنم ؟ دلم پره 

با شوهرم درد و دل کنم؟

بچها اون کلمه ک گفته من ثابت شده هستم اون نیس خیلی خیلی سر دلم مونده  میخوام یکی این تیکه رو بهش بزنه تا دلم اروم شه غرورم شکسته بچها 😔😔😔 از دیروز همش تو فکر این کلمه هستم دارم حرص میخورم میدونم تو دلم میمونه  دلم شکسته خیلی 

شما جای من بودین چیکارمیکردین؟؟؟؟؟

ببین توبه خوب بودنت ادامه بده برات مهم نباشه که چی میگن چی فک میکنن اهمیت نده ازحسادتشونه عزیزم توام ...

مگ میشه مهم نباشه

از دیروز دارم حرص میخورم و ناراحتم

چیکارکنم ؟ دلم پره  با شوهرم درد و دل کنم؟ بچها اون کلمه ک گفته من ثابت شده هستم اون نیس خیلی ...

ببین ازهمین یه کلمه معلومه چقدحقیره ببخشیداولی ارزش نداره خودتوناراحت کنی

غصه نخور خب دارن بهت حسودی میکنن دیگه مهم شوهرته که خوبه بی خیال بقیه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706