2733
2739
عنوان

اونایی ک پست منو گزارش دادین مخصوصا کابری نرگس سجاد

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 44 پست
مشکلت چی بود دوبار باهات بطوری شوخی کردم ولی خیلی مهربون جواب دادی ازت خوشم اومد سعی کن نفرین نکنی ...

اره میدونم بده خدایی ولی خیلی عصبی بودم

لطف داری خانوم گل

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشيد استارتر بچه ها كاربر احمد ذوقي چرا نيستش؟ كسي خبر داره؟

راحت باش

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
نتونستم بکشم آخر نذاشتن که به نتیجه برسیم😑😂 روح و روانم بهش نیاز داره واقعا

از نظر من نکش میدونم خیلی فشار روته فک میکنی ارومت میکنه ولی بی فایدس

2731
من تو تاپیکش نبودم،اما اونام قلب اینو شکستن،آیا ارزشش رو داشت گزارش بزنن؟

هیچ چیز باعث نمیشه کسی نفرین کنع 

چون انرژی منفی برمیگرده به خود طرف

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
اونا اشتباه کردن تاپیکتو ترکوندن اما دیگه تو هم بگذر عزیزم،نفرین کردن نداره که،الهی پر پر بشن ،جز جی ...

باشه حتما حرفاتون حس خوبی بهم داد

هیچ چیز باعث نمیشه کسی نفرین کنع  چون انرژی منفی برمیگرده به خود طرف

اون واسه وقتیه که نفرین شده ،چیزی گردنش نباشه،نفرین برمیگرده به طرف،اما وقتی حقش باشه چنان گریبان گیرش میشه که به خودش نیا.

2740
اون واسه وقتیه که نفرین شده ،چیزی گردنش نباشه،نفرین برمیگرده به طرف،اما وقتی حقش باشه چنان گریبان گی ...

😁😁😁😁خدایا به کجا داریم میریم

امشب چند نفر دستشون میشکنه لابد😁

😁😁😁😁خدایا به کجا داریم میریم امشب چند نفر دستشون میشکنه لابد😁

نه عزیزم دست کسی نمیشکنه،اول که فکر نکنم اسی از ته دل نفرین کرده باشه،دوم اگه از ته دل باشه،اونا واسه شکستن دل اسی گزارش نزدن،حتما پیش خودشون گفتن موضوع نامناسبه و ممکنه رو بعضی تأثیر بد بزاره،واسه این خواستن ثواب کنن گزارش زدن  قرار نیست تا یکی نفرین کرد خدا هم سریع(استغفرالله)گوش به فرمان باشه،اون خودش از دلها اگاهه،و اینکه منم نگفتم اونا حتما سرراه گردنشونه،.گفتم که تاپیکش نبودم.اگه قرار بود یکی نفرین کنه و سریع اجابت بشه،فکر نکنم الان انسان رو کره ی زمین میزیست  من منظورم این بود گفتم یعنی اونا که گزارش زدن اسی رو ناراحت کردن.    

نه عزیزم دست کسی نمیشکنه،اول که فکر نکنم اسی از ته دل نفرین کرده باشه،دوم اگه از ته دل باشه،اونا واس ...

تو هم به آدم های مهربون مغزم اضاف شدی🌹❤🌹

چشم😊💋

چشت بی بلا گلم

2706