2733
2739
عنوان

استادم بهم گفت تقلب کردی 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 32 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
التماسش كن،بگو استاد خيلى بدبختم،سر كار ميريم!!ده تا بچه دارم!!!اگه پاس نشم خونوادم منو ميكشن و ... ...

تکراریه همش..خودم استادم حالم از این جملات بهم میخوره...یکی هم واقعا راست بگه باور نمیکنم بسکه همه دروغ میگن

تکراریه همش..خودم استادم حالم از این جملات بهم میخوره...یکی هم واقعا راست بگه باور نمیکنم بسکه همه د ...

خداییش شما استادام با ما دانشجوها راه بیاید یه ترم رو خیلی از استادا حتی زحمت ندادن ب خودشون ی درسی بدن بهمون بعد امتحان میگیرن در حد فیزیک هاروارد 😐 حالا چی میشه اگر یکم راحت تر بگیرید تهش ک هممون بیکار میشیم

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2740
اخه استادی که یه ترم نبوده  به خودش تکون نداده  حق چرت گویی هم نداره

ببخشید عزیزم شما هم به خودت تکون ندادی..شرایط جوری بوده کلا دانشگاه تعطیل بوده..غیر از تکون نخوردن، درس هم نخوندید...یک مقداری واقعا وصع دانشجوها داره بسمت بیسوادی میره..خودت میبینی

خداییش شما استادام با ما دانشجوها راه بیاید یه ترم رو خیلی از استادا حتی زحمت ندادن ب خودشون ی درسی ...

من که خیلی راه میام ولی واقعا همه بیسواد و درس نخون شدن به بهانه بیکاری...خب طرف نیاد دانشگاه..اگر بیکاریه بره ارایشگری ساندویچی که پول توشه

من که خیلی راه میام ولی واقعا همه بیسواد و درس نخون شدن به بهانه بیکاری...خب طرف نیاد دانشگاه..اگر ب ...

تا حدی قبول دارم 

ولی شماهم قبول کنید استادی که برای درس خودش ارزش قائل نیست ،چطور دانشجو براش ارزش قائل باشه

معلم 👩‍🏫تلاش میکنم یک نسخه ی عالی از خودم بسازم،چون که مسیر موفقیت در حال ساخت و سازه و تنها با دیروز خودم رقابت میکنم 😉
2706