2733
2739
عنوان

استادم بهم گفت تقلب کردی 😭😭😭

451 بازدید | 32 پست

نمره امتحان صفر

امتحانش هم دوربین روشن بود

من و دوستام کنار هم بودیم 

جوابامون شبیه شد😭😭

دربه در شدیم😅😖

معلم 👩‍🏫تلاش میکنم یک نسخه ی عالی از خودم بسازم،چون که مسیر موفقیت در حال ساخت و سازه و تنها با دیروز خودم رقابت میکنم 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون جوابا شبیه همه فهمید؟

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
چون جوابا شبیه همه فهمید؟

اره حالا کامل هم شبیه هم نبودا

معلم 👩‍🏫تلاش میکنم یک نسخه ی عالی از خودم بسازم،چون که مسیر موفقیت در حال ساخت و سازه و تنها با دیروز خودم رقابت میکنم 😉
2738
هیچی..استاده خنگ نیست که! فهمیده..مخصوصا دانشجوها ضایع تقلب میکنن ...واو به واو مثل هم..

اخه استادی که یه ترم نبوده 

به خودش تکون نداده 

حق چرت گویی هم نداره

خب مگه نمیدونستین دوربینتون روشنه

با دوربین ندید

جوابا شبیه هم بوده

چجوری تقلب کردین به ماهم یاد بدین

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
چجوری تقلب کردین به ماهم یاد بدین

خیلی موفق بودم🤣🤣تورو هم به فنا بدم

2706