2733
2734
عنوان

چالش هر کی به زبان محلی خودش یه جمله بگه نفر بعد ترجمه کنه.

| مشاهده متن کامل بحث + 9343 بازدید | 719 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش می کنم برو اون چیزی که توی بیوت نوشتی رو درست کن:/😂😂😂😂😂😂😂پودر شدم من

کدوم قسمتش 😂😂💔

و من با  بازگشتی پرشکوه دوباره اومدم خدمتتون😎همون طور که اسمم رو مشاهده میکنید بنده معروف به هره مار دارم تو دلبری😌 اما میگذرم از عشق من همش سر سری😜 آآآآآ بیا وسط مهره مار دارم💃💃اگه تو از پیشم بری شمعدونی ها دق میکنن😕 😎چطو شما پسرا فک میکنید ارزو ما دخترا ازدواج😒 نه بوخدا ما ارزومون اینه که پاستیل 😥و نوتلا💜 و شکلات😋 و فست فود😄 بخوریم بخوریم و چاق نشیم😐   (  عاقا به جان خودم من کاربر جدید نیستم خواهر شوهرا فداتون نیاز به تبریک نی😂🙌)  انقدرم گیر ندین تو چرا با اینکه مجردی و فلانی سنت بهمان عضو سایتی بازم به جان خودن نه به جان شما همه فک و فامیل و ننه و بابا خبر دارن از عضویت من اینجا تازه 
2731

گجن خیر یاخچی یوخولار جورسن. هاچان یاتاجاق سان

نجورسن

یاخچیسان

ساباح ایستیدن اول جی اوق😂

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2740
گچه ی مژی نادن،هژه یه وتو نکه😐😐از بخو جرئت ناکم وان گویا بخوم🙂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂عای خده از مرم حاشای ته

نبی ت کچا محمد امین بی

همین یه مورد که نوح تونسته حیوونارو قانع کنه سوار کشتیش شن ولی پسرشو نه، نشون میده بشر چقد زبون نفهمه.
😂😂😂😂😂😂😂😂عای خده از مرم حاشای ته نبی ت کچا محمد امین بی

هون کرد کدرن؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2706