2737
2739
عنوان

حالم از خواهرم به هم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 62 پست
تو ببخود میکنی میای تو تاپیک یکی دیگه احمق بیشعور من الان دارم بغصم داره میترکه بعد تو میای میگی من ...

خوبی؟ چرا اینقد بد اخلاقی؟اروم باش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

واییییی من قاطی کردم مامانت مامانشو طلاق داده؟مامانش ابعد از مامانت طلاق گرفته مامانت بعد از مامانش جدا شده فقط فهمیدم یه پدر وجود داره😃😃

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بنطرم نرید سرکار وظیفه پدرتونه خرجتونو بده از ی بزرگتر ک بابات حرف شنوی داره بخایید ماهیانه ب پولی ب ...

اخه خواهرم اصلا این طوری که شما فکر میکنی نیست من تا ۳ سال پیش فکر میکردم فرشتست چند ماه سرکار نرفتم از پدرم پول خواستم که برم دندونمو درست کنم نمیدونید چه بلایی سرم اورد تا یک ماه باهام حرف نمیزد نمیشه واقعا به پول احتیاج دارم اخه کنکوریم هستم روزای پنجشنبه جمعه کلاس میرم باید پول اونارو بدم

اعصابمو خرد کرده من گریه نمیکنم که خواهرم ناراحت نشه بعد میگه خودت شرایطو درست کن 

خوب راست میگه دیگه باید شرایطو درست کنی دیگه 

وگرنه با گریه ودادوبیداد تو این سایت کاری نمیتونی پیش ببری

عقلت رو بکار بنداز

اگر اینطوری پیش بری ناراحتیه اعصاب میگیری

بعدم هزارتا مریضی 

وفقط خودت اسیب میبینی

همیشه بچه های بزرگتر بیشتر ناراحت میشن 

انقدر که تو ناراحتی ابجیت وداداشت ناراحت نیستن

چون تجربه دارم بهت میگم

اونم خواهرته 

پس نفرینش نکن

منکه میگم اون بابات رو پر نمیکنه 

جون تا مرد نخواد هیچ چیز رو مغزش ورفتارش تاثیر نمیزاره

سعی کن بایه روانشناس درمورد زندگیتون صحبت کنی

اعصابمو خرد کرده من گریه نمیکنم که خواهرم ناراحت نشه بعد میگه خودت شرایطو درست کن 

پس توقع چی داری؟؟؟؟اون بیادشرایطت رودرست کنه؟؟؟؟؟

خیلی بی ادبی واقعامتاسفم برات

دل شکستن خیلی بده

من ک مطمئنم اون بنده خداالان انلاین نیست ورفته چون اگه بودبی ادبیت روبی جواب نمیزاشت.

اعصاب نداری تاپیک نزن مردم ضامن بی اعصابی تونیستن هرکی یه مشکلی داره

اومدن توتاپیک یه ادمایی مثل شماوقت حروم کردنه

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤