2737
2734
عنوان

حالم از خواهرم به هم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 62 پست
ما شرایط تورو نمیدونیم خودت باید درستش کنی...

من از شما معدرت میخوام که بدجور باهاتون صحبت کردم اخه تو بد شرایطی هستم  با کوچکترین حرف عصبی میشم حتی دارو میخورم امیدوارم ببخشید منو چون خودمم پشیمون شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس توقع چی داری؟؟؟؟اون بیادشرایطت رودرست کنه؟؟؟؟؟ خیلی بی ادبی واقعامتاسفم برات دل شکستن خیلی بده ...

اتفاقا اون دل من شکست تا اون لحطه گریه نکرده بودم ولی بعد خوندن پست اون اشکام سرازیر شد قبل خوندن پست ازش معدرت خواهی کردم من فقط دردو دل کردم از هیچ کدومتون راه حل نخواستم چون همه راهارو رفتم

من از شما معدرت میخوام که بدجور باهاتون صحبت کردم اخه تو بد شرایطی هستم  با کوچکترین حرف عصبی م ...

سعی کنید هیچ وقت اینجوری زود از کوره در نرید

همیشه آروم باشید ، دل شکسته شده هیچ وقت خب نمیشه

شما تو آینده قرار زندگی تشکیل بدید پس این راهش نیس

با حوصله و با اخلاق باشید 

به پدرتونم احترام بزارید مطمئنم اونم کمکتون میکنه ، امتحانش مجانیه

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
2731
اخه خواهرم اصلا این طوری که شما فکر میکنی نیست من تا ۳ سال پیش فکر میکردم فرشتست چند ماه سرکار نرفتم ...

ای بابا واگذار کن ب خدا بهشم بگو بگو ب حایی تو رندگیت جوابه کاراتو بد میبینی حق مارک داری میخوریو ثداتم در نمیاری ازدواجم فعلا بفکرش نباش برو دانشگاه تو میتونی دختر خوب همین ابجیت حسرتت رو میخوره الان ازدواج کنی ابجیتو و داداشت بی پناه میشن

ببخشید بابات اخلاقش چجوره ک دوتا زن طلاق داده واقعا برام سواله؟

عصبی و شاید تنوع طلب این خواهرم زمانی که مامانم طلاق نگرفته بود به بابا میگفت من خودم برات زن میگیرم یه جورایی مقصر اصلی اونو میدونم مامانم خیلی مطلون بود واقعا خسته شد حتی با ماهم دیگه کار نداره خیلی سختی کشید

اتفاقا اون دل من شکست تا اون لحطه گریه نکرده بودم ولی بعد خوندن پست اون اشکام سرازیر شد قبل خوندن پس ...

کارت خیلی درست بودک معذرت خواهی کردم مهربون♥️

من کامنتت روک خوندم خیلی ناراحت شدم اخه خدایی خیلی بی احترامی کردی

ایشالاک ب حق ضامن اهومشکلتون حل بشه ازته دلم برات دعاکردم😍

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
2738
عصبی و شاید تنوع طلب این خواهرم زمانی که مامانم طلاق نگرفته بود به بابا میگفت من خودم برات زن میگیرم ...

بمیرم برات😭😭😭😭

خیلی ناراحتت شدم

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
تو ببخود میکنی میای تو تاپیک یکی دیگه احمق بیشعور من الان دارم بغصم داره میترکه بعد تو میای میگی من ...

بی شخصیتی هستی برا خودتا سر یه حرف ساده چطور جرئت میکنی به کسی بگی الاغ؟

نی 
عصبی و شاید تنوع طلب این خواهرم زمانی که مامانم طلاق نگرفته بود به بابا میگفت من خودم برات زن میگیرم ...

اصلا ب روی خواهرت نیار ک گریه اش بگیره دلداریشم نده ک بدتره همه چی رو عادی جلوه بده

خودتم کارت رو ادامه بده هم خرجت رو بتونی بدی هم از لحاظ روحی برات خوبه. چقد پدربی مسوولیتی داری ولی...

بابا معذرت خواهی کرد تموم شد. حوصله نداره دست خودش نبود😞

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

تو جای من بودی بدترم میگفتی من اگه ۱ روز بخندم ۲ ماه گریه میکنم دیگه اعصاب ندارم و ازشونم معدرت خواهی کردم

تو جای من بودی بدترم میگفتی من اگه ۱ روز بخندم ۲ ماه گریه میکنم دیگه اعصاب ندارم و ازشونم معدرت خواه ...

بیخیال، خودتو ناراحت نکن تا کسی دردو نکشه نمی فهمه چیه

سعی کن همیشه شاد باشی 

تو ببخود میکنی میای تو تاپیک یکی دیگه احمق بیشعور من الان دارم بغصم داره میترکه بعد تو میای میگی من ...

لطفا توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706