2733
2739
عنوان

حالم از خواهرم به هم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 62 پست
انگار شانسم ندارید  اصولا مردا اگ بعد طلاق یا فوت زن اولشون دوباره ازدواج کنن، هم زن دومیه و ه ...

دقیقا همه میگن طوریه که واسم خواستگار اومده بابام رفته به اون عوصی کفته اونم گفته جهیزیه گرونه بدار بترشه بع د یه عده بیشعور اومدن میگن شرایط درست کن اخه چیکار کنم بابام مولداره میرم سرکار که دوتیکه لباس بکیرم ولی به اون خانونم خونه میده مامانمم به فکر خودشه ننیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر  خيلى با شخصيت و مودبانه جواب منو داد،نيازى نيست شما پاچه بگيرى😏

اولا سگپاچهمیگیره بعدشم من به شوخی به شما جواب دادم نه با لحن بد 

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر
دقیقا همه میگن طوریه که واسم خواستگار اومده بابام رفته به اون عوصی کفته اونم گفته جهیزیه گرونه بدار ...

باباتو ببر مشاوره با از راه خواهدت وارد شو به بابات محبت کن باهاش صمیمی شو طرفه مامانتو نگیر پیشه بابات حتی ال ی از مامانت بد بگو بدار ببینه ک طرفه باباتی

2731
الان با کی زندگی میکنید ینی مادرتون پیشه شما نیست

بابام نه ازدواج کرده مامانم یه برادر ۱۷ ساله دارم میره سرکار منم سرکار میرم یه خواهر ۱۱ ساله هم دارم اونیک هم ناتنیه الهی بمیره

چقد عصبانی چیزی نگف ک عزیزم 

اخه اعصابم خرده چرا باید رویه بچه ۱۱ ۱۲ ساله دست بلند شه بیچاره با این سنش من خونه نباشم غدا میپزه خونرو مرتب میکنه درسشم عالیه تویه مدرسه داعون درس میخونه درحالی که باباش به دامادش خونه تو مهرشهر کرج میده که خونه هم داره

بابام نه ازدواج کرده مامانم یه برادر ۱۷ ساله دارم میره سرکار منم سرکار میرم یه خواهر ۱۱ ساله هم دارم ...

عزیزم داداشت خیلی کوچیکه کجا میره سرکار چه مدرت بی مسئولیته مواطب خواهر برادرت باش الان حکم مادری براشون و باباتو رو لجبازی ننداز اگه دعا نویس سراع داری برو ببین خواهرت برا بابات دعا ننوشته ک انقد طرفشه

2740
عزیزم داداشت خیلی کوچیکه کجا میره سرکار چه مدرت بی مسئولیته مواطب خواهر برادرت باش الان حکم مادری بر ...

والا ننیدونم دوستمم مشکلی براش پیش اومده اونم دنبال دعانویس بود پیدا نکردم براش نمیدونم شاید نوشته باشه

والا ننیدونم دوستمم مشکلی براش پیش اومده اونم دنبال دعانویس بود پیدا نکردم براش نمیدونم شاید نوشته ب ...

بنطرم نرید سرکار وظیفه پدرتونه خرجتونو بده از ی بزرگتر ک بابات حرف شنوی داره بخایید ماهیانه ب پولی براتون در نظر بگیره با با خواهرت خوب شو بهش بگو ک چقد سختتونه برو رو احساساتش بگو بابا پول نمیده سخته ک کار میکنیم باهاش درد و دل کن بذار بباد تو جناح شما بگو ما بجز تو کیو داریم مامانمون ک بفکرمون نیس بابا هم اینجوری میکنه

عزيزم شما سعى كن به پدرت محبت كنى🙏🏻هر موقع ديدى اخلاقش خوبه و سرحاله سر صحبت باهاش باز كن و نيازاتو بهش بگو،اگه توان مالى داره بهش بگو براتون ماشين بخره و ...

در مورد خواهر ناتينت سعى كن وقتى اومد خونتون يه كارى نكنيد كه دستش بهونه بديد تا باباتونو پر كنه

نميدونم اخلاق بابات چطوريه ولى اگه جوريه كه باهات مياد مشاوره يه مشاور  پيدا كن چند جلسه پيشش برو بعد به بابات بگو،با هم ديگه دوتايى بريد پيش مشاور،به هر حال حرفايى كه نشاور ميزنه تاثيرگذارتره 

اگه تو فك و فاميل و آشنا كسى رو سراغ دارى كه آدم خداشناس و خوش نيتى هست و بابات حرفشو قبول داره برو با اون صحبت كن بگو به بابات بگه همه بچه هات يه سرى نيازا دارن و به اين يكى بچه هاتم از نظر مالى و عاطفى هم كمك كن

عزيزممممم خدا بزرگه توكل كن به خدا🙏🏻