2733
2739

کاش میشد نفروشی

این سهام خیلی بارزشه

در اینده متوجه میشیم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ما یکماه پیش لازم داشتیم فروختیم هنوزم نریختن خدا نشناسا

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
[QUOTE=144199685]من فروختم یعنی خواهرم انجام دادواسم،ولی بانک من ملی بود۱۵۰۰داد،واسه بقیه ۲تومنم ریخ ...

والاهمه میگن اشتباه کردیم😁😁من به این جامعه امیدی ندارم یه موازخرسم بکنی غنیمته،منه خرپولموگذاشتم بانک ۱۰تومن اگه باهاش طلایاهرچیزدیگه ای میخریدم الان کلی سودکرده بودم سهامم درسال چقدرسودمیدادن مگه،خودشونم پشیمونن که سهام دادن بهمون،دولت به دولت بعدبدترمیشه،هرروزبدتر