2737
2734
عنوان

دیر راه افتادن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 6852 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه دوست من اینجوری بود دگتر گقته بود همش راه ببرش ۱۸ ماهگی راه افتاد یک هفته تمام همش راهش برد راه ...

خیلی باهاش تمرین میکنم وقتی خسته میشه میشینه دیگه همکاری نمیکنه

اصلا نذاشتم دکترا هم میگن نزار بیشتر تنبلش میکنه

نه اتفاقا بچه زودتر راه میفته منم دوقلوهام خیلی توی روروئک گذاشتم که زود راه افتاد همین همسایمون هم بچه اش توی روروئک اصلا نذاشته بود ولی الان داره میذاره

مامان دوقلوها هستم😍😍
2731
2738
اره خداروشکر

سلام عزیزم،ببخشید شما شربت پیرستام به بچتون دادید؟پسر من ۱۶ ماهشه هنوز مستقل راه نمیره،دکتر براش کاردرمانی و شربت پیرستام نوشت که هنوز شربت رو بهش ندادم ولی کاردرمانی رو میبرم که گفتن عضلاتش یکم شله و نیاز به تمرین داره،میخاستم بدونم شما شربت رو به بچتون دادین و اینکه کار خاصی کردین برای  کمک به راه رفتنش و اینکه چندماهگی راه رفت؟ممنون میشم جواب بدین

سلام عزیزم،ببخشید شما شربت پیرستام به بچتون دادید؟پسر من ۱۶ ماهشه هنوز مستقل راه نمیره،دکتر براش کار ...

سلام. اره ولی تاثیری نداره بچه من تو دوسال و 4ماه راه افتاد

مرسی گلم که جواب دادین،خداروشکر،منم دیگه شربت پیراستام بهش ندادم با ۲۰ جلسه کاردرمانی راه افتاد،ولی بعد ۲۰ جلسه هم بردمش که با تسلط کامل راه بره،کاردرمانی خیلی تاثیر داشت،اینارو میگم شاید کسی بیاد پیامارو بخونه و با بردنش بچش به کاردرمانی مشکل داشته باشه،پسر من جلسات اول خیلی گریه میکرد تا ده جلسه که کم کم گریه هاش کمتر شد،ولی تحمل کردم چون به نفعش بود که ببرم کاردرمانی بعد ۱۰ جلسه خیلی بهتر شد و دیگه گریه نمیکرد، و برای شلی مچ پاش هم دکتر براش کفش طبی تجویز کرد که روزی ۸ ساعت فعلا میپوشه و بعد سه ماه باید ببرم دکتر پاشو معاینه کنه ببینه هنوز نیاز به کفش هست یا نه

شما بچتونو بردید دکتر مغزو اعصاب؟اخه گفتید که دکتر گفت نوار عصب عضله بگیرید،دختر منم فعلا راه نیفتاده ،بردم کاردرمانی ،ولی گفت تا۲سالگی ب بچه ها فرصت میدیم بعدش پیگیری میکنیم

شما چیکار کردید که راه افتاد؟

2706