2733
2739
عنوان

از دست دخترم بخدا دلم میخواد بمیرم

1901 بازدید | 112 پست

خسته شدم از بس حرص غذا خوردنشو خوردم

دو سال و سه ماهشه.لب به غذا نمیزنه.گشنه میمونه.از گرسنگی بداخلاق میشه نق میرنه اما نمیخوره.با هزارتا بدبختی هم بخوره فقط دو سه قاشق بعد بازم گشنست

سه ماهه از شیر گرفتمش اما هیچ تغییری نکرده اشتهاش

شربت هم تاثیر نداره براش

نه با کارتون نه بازی نه هیچی.سرگرم نمیشه

بخدا میدونستم اینجوریه بچه دار نمیشدم

الان از گشنگی دراز کشیده اما غذا نخورده

لجبازه بشدت.همش داد میزنه جیغ میکشه

چیزی بخواد ندم گریههههه.هزار جو  باهاش راه میام.به وقتش جدی میشم اما این جدی شدنم باعث شده ازم برش بیاد

صبح که بیدار میشه فقط زر زر بابارو میخوام

روزی که باباش هست فقط بمن میگه نزدیکم نیا برو.بریم بیرون میگه تو نیا

امروز دیگه باباش گفت چیکار کردی که انقدر باهات لج کرده

بخدا از خودم واسش گذشتم.همش سرگرمی بازی اما اینم آخرش.قلبم تیکه شد از این رفتارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا خداااا

فقط دوسالشه این حرفا چیه 

بهش غذا مقوی بده غداهاش خوشگل کن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

من مادر یه پسر بشدت بدغذا بودم یعنی نصف موهام سر غذاخوردنش سفید شد ولی کاملا اشتباهه این رفتار بزرگ شه درست میشه خودتو اذیت نکن هروقت چیزی خواست بده بخوره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ياخدا

چه بچه ي لجبازي🥺

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
2738

سیب زمینی سرخ کن براش

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

من دلم میخواد بمیرم از دست پسرم سه سالشه خیلی خیلی شیطونه و لجباز یه عادت بدی هم داره همش دست میکنه تو پیرهنم طوری که کلافم کرده بعضی اوقات اینقدر گریه میکنه که آرزوی مرگ میکنم

ازمایش ببرش. کم بود اهن نداره.. من دخترم اینجوری ب لین شددددت ن اما پرخاشگر و کم خوراک بود. ذخیره آهنش فهمیدم تو ازمایش ک پاایینه. ی پودر اهن خارجی و زیتک و مولتی نوشت دکتر واسش خیییلی بهتر شده خیلی

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

خانمي رفتارهاش بخاطر سنش ناراحت نشو بعد هم معمولا ما مامانا گاهي اوقات عصباني ميشيم اما باباها اينطوري نميكنن برا همين برا بچه ها عزيزترن 

درباره غذا هم براش زيرانداز بنداز بزار خودش هر طور راحته بخوره