2733
2734
عنوان

از دست دخترم بخدا دلم میخواد بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1901 بازدید | 112 پست
چیکار میکردم وقتی از همون اول پایین نمودار بود چطور حساس نمیشدم

نمیدونم الان انتخاب کن کم وزنی قابل تحملتره یا مشکلات روحی؟ 

بچه ها واقعا یه سری چیزا براشون بد و اشتباه جا میفته و این به روحشون آسیب میزنه. 

ببین من کاملا میفهمم چی میگی من هم اگه پسرم رو رها کنم راحت دوروز تمام چیزی نمیخوره اصلا تا حالا قاشق دستش نگرفته تا غذا تو دهنش فرو نکنم محااله یه تیکه نون سمت دهنش ببره

غذاش هم فقط پلو با خورشت. کوکو سبزی کتلت و نیمرو خالی هست تاحالا یه چیپس یا اجیل تو دهنش نزاشته هر چیزی جز موارد بالا باشه سریع تف میکنه میوه و ابمیوه هم نمیخوره ولی من ااصلا اصرار نمیکنم بالاخره درست میشه اگه حساس بشم همون پلو رو هم نمیخوره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالته چندساله ازدواج کردی من ۴ساله ازدواج کردم همه هم فکرمیکنن یک سره دنبال دکترم خودم بچه دارنمی ...

وای ها خواهر چیه آخه همش تا بچه هست نق میزنه و غذا رو باید بجوی و بزاری دهنش و عمرتو بزاری پای درس و مشقش اخرشم به یه جا میرسه میره برای خودش چی میشه این تلاشای ما مادرای زحمت کش البته بعضی فرزندا هم اینطور نیستن ولی بهتره اصلا بچه نباشه آخه چی برای ما داره جز زحمت اون موقع دیگه تیکه ای از وجودمونه هرجا باشه و بره باید حرصشو بخوریم بخدا هیچ مادری با این حرص خوردنا به هیچ جا نرسید که نرسید چرا هرکسی ازدواج با یه مرد رو برات حتمی بچه دار شدن اول و آخر تعبیر میکنه؟

sh_n👉❤❤   ♫ ازش نپرسیدم کی بود نگاهش دنبال چی بود با من عاشق ولیکن قلب و زبونش یکی بود   الهه دل پاکی بود     مثل خودم خاکی بود   با ناز بی حد چشاش از همه دنیا شاکی بود        چشم انتظار دل بیقرار  دنبال یار بود این خانم خوش برار و گل خنده رو       اسمش بهار بود این خانم  💚 اسمش بهار بود این خانم🤗
وای ها خواهر چیه آخه همش تا بچه هست نق میزنه و غذا رو باید بجوی و بزاری دهنش و عمرتو بزاری پای درس و ...

ازقدیم مونده که زن یعنی زایمان والا بخدا قسم هیچ اشکالی نداره زنی نخاد بچه بیاره 

2728
ازقدیم مونده که زن یعنی زایمان والا بخدا قسم هیچ اشکالی نداره زنی نخاد بچه بیاره 

آره والا اگه هر دو راضی باشن دیگه لزومی پیدا نمی کنه هرکسی از راه رسید حتما اشاره کنه بچه بیار

sh_n👉❤❤   ♫ ازش نپرسیدم کی بود نگاهش دنبال چی بود با من عاشق ولیکن قلب و زبونش یکی بود   الهه دل پاکی بود     مثل خودم خاکی بود   با ناز بی حد چشاش از همه دنیا شاکی بود        چشم انتظار دل بیقرار  دنبال یار بود این خانم خوش برار و گل خنده رو       اسمش بهار بود این خانم  💚 اسمش بهار بود این خانم🤗
آره والا اگه هر دو راضی باشن دیگه لزومی پیدا نمی کنه هرکسی از راه رسید حتما اشاره کنه بچه بیار

آفرین دقیقا منو شوهرم راضی بقیه همه ناراضی والا نمیفهمم مردم چرا اینقد دخالت میکنن توزندگی دیگران یعنی ندیدن زنی که خودش بچه نخاد سریع حرف درمیارن طرف نازاست 

آفرین دقیقا منو شوهرم راضی بقیه همه ناراضی والا نمیفهمم مردم چرا اینقد دخالت میکنن توزندگی دیگران یع ...

مهم نیس گلم این مردم دهنشون همه جا در حال کار کردنه هم بد میگن و هم خوب هیچکدومش برات مهم نباشه کار درستی هم میکنید شما و شوهرتون

سلام عزیزم پسر من از بدو تولد بد قلق و گریه ای و نق نقو بود ...کولیک داشت ب شدت شبو روز نداشتیم...۷ماهو رد کرد گفتم شاید بهتر بشه ک کولیکش خوب شد ولی شیطنتاش چندین برابر ب اضافه ی جیغ عای بنفش...مدام تول میشد(تول ینی گیر گردن چیزی در حفره گلو)...من دیگ نامید بودم هر روز با شوهرم بحث و خودمونو لعنت میکردیم ک چرا بچه آوردیم...ینی ی ساعت آسایش نداشتیم بد خوابیش...بد غذاییش وابسته ب شیر..گریه کردنش..لجبازیش..حتی ی چایی یا چیزی نوبتی میخوردیم چون سفره رو خالی میکرد رو سرمون..من ناامیدتر و مریض شدم تو این چن وقت ....یبار ک بردمش دکتر خانوادگی...بهش گفتم همه چیو گفت بچت بی حد لجباز و بد قلق هس ولی اگه صبر و آرامشتونو حفظ کنید این بچه کم کم خوب میشه...مثلا اگه چیزی میخاد بهش بدیدن چیز خطرناک...یا اگه خونه رو کثیف کرد عصبانی نشید...نسبت ب لجبازیش بیتفاوت باشید چون اگه بگید این کارو نکن بدتر میکنه...بهش محبت کنید و زیاد براش وقت بازی بزارید...هله هوله ندید بهش ...اصرار ب غذا نکنید تا خودش گشنش میشه...با صدای بلند و لجبازی باهاش حرف نزنید.....

حالا عزیزم فک میکنم شما مثل من بی تجربه بودید و اینا رو نمیدونستید حتما انجام بدید انشاالله ک نتیجه میبینید♥️

2738