2733
2734
عنوان

دخترا از چ سنی واقعا عاشق میشن؟

125 بازدید | 9 پست

و برای کمبود محبت و اختلال هورمونی سمت پسری نمیرن؟

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من هیچ چیز جز دوستای آدم تاثیر واسه اینکارا ندارن 

وقتی آدم تو جمع هستش و میبینه و تعریفشو میشنوه ناخداگاه دلت میخواد تجربه کنی 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

هروقت به بلوغ عاطفی رسیدن ..فرق میکنه  یکی تو ۱۶_۱۷ سالگی به بلوغ فکری و عاطفی میرسه یکی هیج وقت نمیرسه 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

من ک از ۱۳ سالگی😓😑😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
من ۱۸ سالمه تا حالا عاشق نشدم اصلا از کسیم خوشم نیومده 😐 نمیدونم 

من ۲۹ سالمه تاحالا عاشق نشدم 😅

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738