2733
2739
عنوان

کیست تخمدان و اقدام به بارداری

839 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

من ۲۷ ساله هستم، ۲ساله ازدواج کردم. جلوگیری از بارداری به روش طبیعی انجام میدیم و تا به حال از قرص استفاده نکردم. تمامی پریودهام مرتبه با اختلاف ۱-۲ روز با فاصله ۳۰ روزه به مدت حدود ۷ روز.

برای چکاپ سونو واژینال انجام دادم که یک کیست کورپوس لوتئوم ۱۴ میل با دیواره کلابه ومختصر مایع ازاد در کلدوساک خلفی مشاهده شده

ایا میشه با این شرایط اقدام به بارداری کرد یا حتما باید کیست از بین بره و تحت نظر باشم؟

و اینکه اگه اقدام به بارداری کنیم خیلی طول میکشه تا نتیجه بگیریم؟

لبخند زيبا حق همه مردم است☺️

کیست از بین بره بهتره

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کیست و تنبلی دارم ۱٫۵ که اقدامم

انشالله که شما زود زود نتیجه بگیری

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728

عزیزم من کیست درموئید دوسانتی دارم ک باید عمل میکردم ک نکردم از عوارضش ترسیدم... رفتم اقدام 8ماه طول کشید تا باردارشدم والان 7ماهه باردارم😍... امیدت ب خدا باشه... خدارو شکر کیستم تغییری نکرده

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
عزیزم من کیست درموئید دوسانتی دارم ک باید عمل میکردم ک نکردم از عوارضش ترسیدم... رفتم اقدام 8ماه طول ...

واااای چه خوب خدا روشکر😍😍

دارو مصرف کردید؟

انشالله که زود نتیجه بگیرید  چند وقته اقدامید؟

یک سال و نیم مرسی عزیزم و همچنین

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2740
واااای چه خوب خدا روشکر😍😍 دارو مصرف کردید؟

دارو فقط تقویتی و اسید فولیک... ی سری داروم همسرم یکی دوماه خورد بعد ول کرد دیگ نخورد... توام اقدام کن دکترا فقد ادم ناامید میکنن انشالله ک دامنت سبز بشه😍😍😍

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
دارو فقط تقویتی و اسید فولیک... ی سری داروم همسرم یکی دوماه خورد بعد ول کرد دیگ نخورد... توام اقدام ...

من خیلییی دوست دارم این کیست هم به شدت نگرانم کرده

همسرم میگه زوده از هر دری هموارد میشم اصلا قانع نمیشه☹️☹️

انشالله که تا اخر تابستون خبر بارداریت رو بهم بدی😍😍😍

انشاالله عزیزم و همچنین