2737
2739
کاش ماهم مثل شما بودیم.ما خیلی بچه دوستیم اه.خیلی هم بخاطر این حسم عذاب کشیدم.هر سال عذاب روحی وجسمی ...

منم بچه دوست دارم. ولی اصلا شرایطش رو نداشتم. چند مدت بعدشم که کرونا شایع شد. منم تو مرکز شبانه روزی  کرونا کار میکنم. یه زن باردار هیچی که نخواد حداقل ارامش و استراحت میخواد که من نداشتم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دارو نخور آگه دوس نداری که بعد مثل من بشی  الان بعضی وقتها خیلی اذیت میشم سر کوچک ترین چیزا ...

واقعا ترسوندیم... نمیدونم چرا خوردم😭😭😭 اخه گفت تنبلی تخمدان داری بخور تا ماه اول باردار بشی... الان چکار کنم؟ تازه دقیقا وقتی داشت به من میگفت سه تا قرص میدم بهت تو دفترم نوشته ۵ تا...

نه‌هفت پشت غریبه ایم.با این حال آزمایش ژنتیک هم دادیم سالمیم

واقعا این ازمایشا نمیتونه کمکی به ادم بکنه.. کسی را میشناسم بچه اولشون مشکل دار بود و به دنیا اومد... زن و شوهر دیگه دکتری نبود که نرفته باشند بهشون گفتند کاملا اتفاقی بوده... بچه دوم را باردار شدند و به دنیا اومد دقیقا کپ بچه اول... این موضوع مال خیلی سال پیش هست که غربالگری نبود

2728
منم بچه دوست دارم. ولی اصلا شرایطش رو نداشتم. چند مدت بعدشم که کرونا شایع شد. منم تو مرکز شبانه روزی ...

واقعا این کرونا ارامش را از همه گرفته... منم میخواستم منصرف بشم ولی دکتر گفت وقت نداری باید زود بارداری بشی😭😭😭😓😓😓🙁

بعم پیشنهاد اهدایی داد(یا اسپرم یا تخمک یا جنین).ولی ما نمیخوایم‌ اهدایی.

ادم بچه خودش را میخواد به دنیا بیاره... اگه قرار باشه بچه کس دیگه باشه که بدون بارداری میره بچه میاره... 

چند سالته؟ 

منم بچه دوست دارم. ولی اصلا شرایطش رو نداشتم. چند مدت بعدشم که کرونا شایع شد. منم تو مرکز شبانه روزی ...

ان شاالله هرچی از خدا میخوای همون بشه.ولی من گاهی واقعا به کسایی که بچه دوست ندارن غبطه میخورم تو خاتواده ما ازهمه بچه دوست تر منم.منم از همه بیشتر سر این قضیه دارم عذاب میکشم😔۶تا خواهر برادر دارم همه بچه دارن.خواهرام ناخواسته باردارشدن اننقد ناراحت بودن توفکر سقط کردنش بودن اما من😔

دخترم،معجزه زندگیمو 
2738
ادم بچه خودش را میخواد به دنیا بیاره... اگه قرار باشه بچه کس دیگه باشه که بدون بارداری میره بچه میار ...

۳۴.منم دوس دارم بچم از پوست وگوشت خودمون باشه.ولی خیلیا این کارو کردن.حتی تو همین سایت زیادن کسایی که تخمک اهدایی گرفتن

دخترم،معجزه زندگیمو 
۳۴.منم دوس دارم بچم از پوست وگوشت خودمون باشه.ولی خیلیا این کارو کردن.حتی تو همین سایت زیادن کسایی ک ...

خوب شاید اونا تونستند...ولی من فقط برای اینکه وارثی برای خانوادمون داشته باشم بچه دار میشم... خوب اونجوری دیگه اون وارث خانواده ما نیست... بعد از خودم میپرسم یعنی اون نزدیکتر از اعضای فامیلمون به ماست؟ 

ولی بازم نمیدونم...شاید روزی حاضر شدم این کارو بکنم... ولی به هیچ کس نمیگم فقط خودم و همسرم

خوب شاید اونا تونستند...ولی من فقط برای اینکه وارثی برای خانوادمون داشته باشم بچه دار میشم... خوب او ...

کاش هیچکس تو این شرایط قرار نگیره‌.من وقتی دکتر بهم اینجور گفت اننقد حالم بد شد که نگو.یادآوریش حالمو بد میکنه.الانم طبیعی تو اقدامم تا ببینم خدا چی میخواد برام.

دخترم،معجزه زندگیمو 
2706