2733
2734
عنوان

لكه بيني داشتيد تاحالا؟

75 بازدید | 6 پست

بچه من تو تاپیک قبلی گفتم از قبل ی مشکلی داشتم اونم این بود ک حس میکردم یه چیزی تو گلومه غذا میخوردم اکی بود اما نمیخوردم اونطوری میشدم

الان جدیدن سرفه های خیلی خشک میکنم ک اخرش انق التهاب گلوم و معدم زیاده منجر به استفراق میشه كه تا الان مطمعن بودم بخاطر مشكليه ك داشتم

همینطور من همیشه۱۵م پریود میشم بضی وقتام زودتر این اولین بارمه ک علائم پریودی دارم اما به جای پریودی لکه دارم شدید نیست اما قطره ای هم نیست تقریبا هر چن دقیقست و اینکه از ی طرف اشتهای خوردن ندارم از طرفی گشنم میشه 

جدا از مشکل قبلیم

با مشکلی ک دارم و این لکه بینی امكان بارداری  هست یا ن؟ تقریبا۱۸ روز از نزدیکی گذشته و اين حالتاي من از٥م شرو شد

لِ مثلِ لیدا 💛

بی بی چک بزن الان دگیه نشون میده اگه باشع

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به احتمال زیاد لکه بینیت بخاطر لانه گزینی بود من اینطوری شدم بیست و هشتم ماه پاک شدم چند روز بعدش دوباره لکه بینی زیاد داشتم نه قطره ای بعداز یک ماه آزمایش دادم بارداربودم 

مادرم ضربان قلب من است.
2731
به احتمال زیاد لکه بینیت بخاطر لانه گزینی بود من اینطوری شدم بیست و هشتم ماه پاک شدم چند روز بعدش دو ...

اخه الان دقيقا دو روز قبل پريوديم ميشه

و اينكه خداكنه باردار نباشم-_- 

من تازه ازدواج كردم خيلي زوده-_-

لِ مثلِ لیدا 💛