2733
2739
عنوان

جاریهای من

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خواهش میکنم خودتو کوچیک نکن اونا رفتن سر زندگی خودشون مستقل راحت تو چرا باید بزار بردار کنی تقصی ...

من بودم وقتی اونا میوندم میرفتم خونه پدرم بیرون اصلا پایین نمیرفتم کم کم حساب کار دستشون میاد 

2728
تاوان خوشبختیمونو باید به این آدمای بیخود بدیم و تحملشون کنیم. 

واقعا خیلی بیخود بعد میره تو آشپزخونه با خواهرشوهرم حرف میزنه تا من میرم حرفشو قطع میکنه اصلا انگار میخواد منو بزنه یه جوریه 

2738
میگن تو تنهایی باید کار کنی برامون چایی بیاری میوه بیاری بشوری

ببخشید که میگم شما به خودت ارزش نمیدی حداقل به خانواده بیچارت ارزش قائل شو.کار کردن عیب نیس وقتی که همه دست به دست هم بدن ...اما اونا ازت انتظار حمالی دارن .نمی‌دونم چطور بگم به خودت بیای 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا هم بهم مهمونی میدن اما نه خونه من میان نه دعوتم میکنن

چه جالب منم به خدا همینطور باهام رفتار میکنن

به هم مهمونی میدن، حتی مادرشوهرم اونارو میگه منو نمیگه

باهم مسافرت میرن اصلا به ما نمیگن 

ببخشید که میگم شما به خودت ارزش نمیدی حداقل به خانواده بیچارت ارزش قائل شو.کار کردن عیب نیس وقتی که ...

کار نکردم که شدم آدم بده دیگه گفتم کنیزتون نیستم

اونا به من بی محلی میکنن مثلا با هم گرم احوال میپرسن با من سردن

حالا خیلی افراد مهمی هم نیستن تو خونواده که بخوای عصه شون رو بخوری که اونا به من مهل نمیدن فقط خونواده خودتو بچسپ و مادر شوهر پدر شوهر همین واسه خودت خیلی مهمشون نکن اه 

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2706