2737
2734
عنوان

بچه ی خواهر شوهرم پسر منو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 153 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بخدا الانم هی داره سرش داد میزنه منم از اینجا که نشستم هی میگم سرش داد نزن  مادرشوهرم اینا هم ...

بگو بچه ها حالیشون نیس ما باید مدیریت کنیم بچه به چهارپتج ساله میگن نه خرس گنده یازده ساله

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
توی یه حیاط هستیم 🤕

واقعا خیلی مزخرفه زندگی با هم 

البته ما تو ی ساختمونیم  امروز بچم پایین خونشون بود رفتم دیدم فندک دادن دستش ک مثلا فوت کردن یادش بدن 

واقعا از حرص دارم میترکم 

غرور خیلی خوبع..👌 اما باس به قیافتم بیاد گل😁✌️
2742
بعضیا فقط بلدن  بچه پس بندازن . تربیت رو بلد نیستن

دقیقا تازه بچش عینک پدرشوهرم و یبار شکوند

من خودم عینکی ام چنسری دیدم بچش داره عینکمو بزور ازم میگیره ندادم منو زد 😐ببین چقد سرتق بارش آوردن  

کلا خیلی بی خیالن و ضرر میزنن به آدم همون نبودنشون بهتره 

خدایا شکرت بخاطر بچه سالمم🌹🙏🏻❤️
2740
عزیزم چطوری اون   بزنه مادرش چیزی نگه اونوقت من بزنم میشم ادم بده؟

شما بزرگسالی و اونا بچه ان . وقتی دو تا بچه ی نادون دعوا میکنن و یکی اون یکی رو میزنه بزرگسال عاقل از هم جداشون میکنه و تذکر میده که زدن کار بدیه نهایتا اگه تکرار شد مراقبت رو بیشتر میکنه با موقتا رابطه رو قطع میکنه . 

اگر قضیه برعکس باشه و بچه ی شما بچه ی دیگری رو بزنه بعد بزرگتر اون بگیره بچه ی شمد رو بزنه بهش حق میدی؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
دفیقا الان پسر خواهرشوهر من ۱۱ سالشه داره پسر دوسال و نیمه منو میزنه و بلند صدای سگ درمیاره پسرم از ...

بچس ۱۱ساله...والا جوری تنبیه اش میکردم ک صدای خر بده..من در مورد بچم هیچ جا شوخی ندارم یکبار ساکت شدم دیدم ملت پروتر میشن...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

اول و آخر شماها  فقط دلتون می شکنه و گریه می کنید 

ده ها واکنش منطقی و غیر منطقی بهتر هست زحمت یکیش را بکشید 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
من خودم خواهر زادم همسن پسرمه با پسرمم دعوا میکنن اما هم من هم خواهرم جلوشون  وایمیسیم

پشت پسرت باش 

چند بار داد بزنی سرش چشم غره بری بهشون حساب کار دستشون میاد 

دیدی اینا جواب نمیده توام پاشو بزنش والا بچه نیست ک خرس گنده

غرور خیلی خوبع..👌 اما باس به قیافتم بیاد گل😁✌️
والا پسر ۱۰ ساله دیگه بچه نیس 😐

جاریم به پسر ۱۵ سالش میگه بچه 

مثلا به من سلام نمیده میگه بچس هنوز😂😂

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون
2706