2733
2739
عنوان

بچه ی خواهر شوهرم پسر منو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1812 بازدید | 153 پست
خودم کردم که لعنت بر خودم باد با بی عقلی تمام اومدم اینجا 

منم طبقه پایین مادرشوهرمم ولی کسی اجازه نداره همچین غلطی بکنه شما خودت رو دادی مقصر خودتی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجور مواقع که اون بچه های شیطون و بی ادب سنشون کم نیست و مادرشونم زیاد چیزی نمیگه دیگه ناچارا ادم ...

اخه کنارشون زندگی میکنم گلم راه فراری نیست   

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
متاسفانه بله  🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂اونم کنار جاری 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

😷😷😬😬

باز جاری قابل تحمل تر از مادرشوهر هست و میشه باهاش قطع رابطه کرد یا اگه چیزی گفت باهاش برخورد سخت کرد که 

چه بهش برخورده

اره 🙁

حالا فک کن تازه زده مجسمه گرونمو شکونده بچش 

جای عذر خواهی باباش به بچش گفت خوب کاری کردی 😟

منم بعد از اون گفتم بزار حواسم به وسایلم باشه 

فقط گفتم که مامانش حواسشو جمع کنه 

برام مهم نیس که نمیاد خیلی هم خوشحالم 😁

خدایا شکرت بخاطر بچه سالمم🌹🙏🏻❤️
2738
بخدا الانم هی داره سرش داد میزنه منم از اینجا که نشستم هی میگم سرش داد نزن  مادرشوهرم اینا هم ...

عزیزم تو یه خونه زندگی میکنین با هم؟ 

اگه ن پاشو بچتو بردار ببر خونتون

غرور خیلی خوبع..👌 اما باس به قیافتم بیاد گل😁✌️
منم طبقه پایین مادرشوهرمم ولی کسی اجازه نداره همچین غلطی بکنه شما خودت رو دادی مقصر خودتی

ببین ما طبقه ای نیستیم توی یه حیاط هستیم

الان اینحا که من نشستم رو بهارخواب عکس بفرستم تو میتونی حیاط اونا رو هم ببینی 🤕

😷😷😬😬 باز جاری قابل تحمل تر از مادرشوهر هست و میشه باهاش قطع رابطه کرد یا اگه چیزی گفت باهاش برخ ...

کلا زیاد تو حاشیه نیستم 

ولی رفتارای خودخواهانه آزارم میده 

خدایا شکرت بخاطر بچه سالمم🌹🙏🏻❤️
2706