2737
2739
عنوان

بچه ی خواهر شوهرم پسر منو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوام نگاش کردی؟؟من جات بودم الان بچه خواهرشوهرم‌مو تو سرش نبود کلا هم قطع رابطه میکردم تهدید به شکای ...

عه فقط واسه یکبار دعوای بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا اونا باید با بچه شون دعوا میکردن که اینکارو کرده و اینم خودش میتونست چیزی بگه اما شکایت؟؟؟

2728
دفیقا الان پسر خواهرشوهر من ۱۱ سالشه داره پسر دوسال و نیمه منو میزنه و بلند صدای سگ درمیاره پسرم از ...

پاشو یدونه بخابون دم گوشش والا😕

غرور خیلی خوبع..👌 اما باس به قیافتم بیاد گل😁✌️
ن خیلی ی داد زدن ساده اونم باور کن تو دلش کلی خوشحال هم میشه

خودت میگفتی آهای بار اخرت باشه ها خیلی جدی میگفتی که همشون حساب کار دستشون بیاد تو چه مادری هستی که واسه حمایت از بچتم رودروایسی میکنی ها 

بچه نیسکه خرس گندس اگه همسنو سال بود نمیشد چیزی گفت

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
چی بگم بهش .وقتی هیچکس پشت آدم نیس 

تو خودت پشت بچت باش

واقعا برای حمایت از بچت نیاز داری یکی پشتت باشه؟؟؟

من شوهرمم بچه رو الکی و  بی مورد دعوا کنه بیچارش میکنم چه برسه بقیه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2740
بسکه پررو و بی تربیت هستن

اینجور مواقع که اون بچه های شیطون و بی ادب سنشون کم نیست و مادرشونم زیاد چیزی نمیگه دیگه ناچارا ادم خودشو باید بزنه به پررویی.ایندفعه این کارو کرد با قیافه اخمو وصدای بلند طوری که همه بشنون بگین نکن برای چی بچه کوچیکو اذیت میکنی؟بچه نیستی که آروم بگیر.خیلی محکم و بااعتماد به نفس.کسی هم چیزی گفت با همون قیافه و لحن محکم جوابشو بدین و اگه کوتاه نیومدن پاشین برین از اونجا.

پاشو یدونه بخابون دم گوشش والا😕

بخدا الانم هی داره سرش داد میزنه منم از اینجا که نشستم هی میگم سرش داد نزن 

مادرشوهرم اینا هم از اونجا میگن تو بازی بچه ها دخالت نکن!!!

اخه بازی نیست هی داره سر پسرم داد میزنه 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
عه فقط واسه یکبار دعوای بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا اونا باید با بچه شون دعوا میکردن که اینکارو کرده و ...

بله عزیزم بچمو که از سر راه نیاوردم

بشینم نگاه کنم تا بچمو بکوبونه به جای سخت یچیزیش بشه بعد کاری کنم؟؟؟

جون بچم برام از هر چیزی مهم تره

اونم دفه اولش نبود دفه دومش بود همون شب دفه اول که بهش گفتم نباید بزنی انگار به دیوار گفتم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2706