2737
2739
عنوان

بچه ی خواهر شوهرم پسر منو میزنه

1814 بازدید | 153 پست

۱۰سالشه پسر من ۲سالشه .اکثر وقتا باهم نمیریم خونه ی مادر شوهرم اما اتفاقی امروز اونجا بودیم جلو چشم خودم پسرمو  بلند کرد زد زمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوام نگاش کردی؟؟من جات بودم الان بچه خواهرشوهرم‌مو تو سرش نبود کلا هم قطع رابطه میکردم تهدید به شکایتم‌میکردم

بگیره جلو بچشو

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2740

درمورد فحش کوتاه نیا.

درمورد کتک هم جدی تذکر بده اگ باز تکرارشد به شوهرت بگو بهشون تذکر بدع اگ بازم تاثثیر نداشت اینجور مواقع دست بچت بگیر ومحل ترک کن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
پسرم کلی گریه کرد مادر شوهرم هیچی بهش نگی. بعدش هم کلی به پسرم فحش شد و رفت تو اتاق ‌‌.گریم درو ...

پسرت و  نذار از کنارت بره پیش خودت نگه دار که کسی تنونه اذیتش کنه

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)                   برای سلامتی وظهور امام زمان دعا کنین ❤️

دفیقا الان پسر خواهرشوهر من ۱۱ سالشه داره پسر دوسال و نیمه منو میزنه و بلند صدای سگ درمیاره پسرم از ترس جیغ میزنه

هرجی هم میگم بچه منو نزن حرف حالیش نیست 

مادرشوهرم اینا هم میگن بچه هست هیچی بهش نگو!!

لعنت به زندگی کنار مادرشوهر 😷😷😷😷

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706