2733
2734

تو گدشته خیانت کرده بود به مامانم و مت خیلی آسیب دیدم 

۰ند شب پیش دعوامون شد همش از اخلاقای بدم میگفتن گفتم مقصر شماهایید شما ها باعث شدید من اینجوری شکل بگیرم 

بابام خیلی ناراحت شد از این که گذشته رو کشیدم وسط چون داشت برامون جبران میکرد همه جوره 

الان مامانم اومده میگه ۲۰ سال زندگیمو با چنگ و دندون نگه نداشتم که بخاطر حرف تویی که مهمونی تو خونم زندگیم خراب شه 

بابام بد کینس ی حرفی میزنه تا تهش میره به مامانم گفته طلاق بگیریم 

نمیخوام دیگه تو این خونه بمونم جاییم ندارم برم😭😭😭😭

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابات دنبال بهونه بوده وگرنه یه حرف چه تاثیری می‌تونه داشته باشه

میکم که بد کینس

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤
دنبال بهونه بودن

منم خیلی بد حرف زدم با داد 

میگه من که گذشته رو ریختم دور حالا که دارم جبران میکنم حرف گذشته رو کشیدی وسط پس بعدا پیر بشم دستمم نمیگیری فلان

اشتباه کردی ک گذشته رو وسط کشیدی  خیانتش هم ب مامانت مربوط  میشه ن اخلاق شما

اواره ی این خونه اون خونه بشه بچه ای که میخواد رفتارش شکل بگیره اونوقت خیانت باباش بهش مربوط نیست؟