2737
2734
عنوان

دلیل جدایی یا طلاق تون چی بود؟؟

1535 بازدید | 49 پست

آمار طلاق خیلی بالا رفته به نظر من اکثرش واسه این هست که مرد ها مسئولیت پذیری رو بلد نیستن و زود جا میزنن

و شاید درصد کمی هم به خاطر نازک نارنجی بودن دخترا باشه 

اگر خودتون یا اطرافیان جدا شدین علتش چی بوده؟؟

منو لایک نکن فقط ریپلای کن🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دارم جدا میشم ب علت اعتیاد همسرم

و این ک وسائل خونم رو میفروخت

مادرشک خیلی خیلی دخالت میکرد

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘

شایدم ازدواج اشتباه .. چرا طلاقو انقد بد نشون میدین ک آخرش ی سری ی عمر از خجالت همین طرز فکرا بسوزن؟ بنظرم تازه ملت دارن عادی میشن از اشتباهاتشون میان بیرون حداقلش طلاقای اطراف ا واقعا دلایل قانع کننده دارن

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738
بعد ١١سال و ي بچه هنوز ميخاست مث مجردا زندگى كنه بي مسئوليت بچه ننه ايناش قابل تحمل بود ولى خيانت ...

بعد یازده یال سختت نیس اجی 

من ک خیلی اذیت میشم

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘
مر سالاری ک قدیم بیشتر بوده غیرت هم همینطور... ولی طلاق اینقد نبوده

اره چون قدیما زنا جرعت نمیکردن حرفی بزنن.کسی ازشون حمایت نمیکرده

الان راحت میتونی بری یه وکیل بگیری 

دختری آزاد
به نظرم بیشتر به خاطر حس تعصب الکی مرداست جایی که لازم نیست الکی گیر میدن و اسمشو میذارن غیرت و هم ...

برا من ك اصلا اين موضوع براش معنى نداشت 

مثلا يبار تو پروسه طلاق من قرار بود ي قرار داد كارى ببندم 

كارفرما ك ي پسر جوون بود اومد خونمون

يهو اقا بلند شد رفت بيرون

اصن نگفت بمونم حداقل معذب نباشه 

فقط از شانسم پسره تا ديد اون رفت و منم معذبم بلند شد رفت و گفت ي وقت ديگه ميام

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2706